Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Activlab 2019-10 FORUM

Danes je Sr okt 23, 2019 01:14

Šport+pravilna prehrana

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

fitkic

Pleničar

Vnosov: 9

Odgovor To feb 10, 2015 00:29

Šport+pravilna prehrana

Živjo!
Sem športnica,ki se sedaj že 2. leto ukvarjam z kickboxom. Postava se mi je že kar preoblikovala od začetka sicer ne pozna se mi v kilogramih ampak vsi to opazijo in jaz se zato tudi bolse pocutim. Treninge imam 3x tedensko po uro in pol ter 2x na teden se cardio vaje,zraven pa tudi tekmujem. Zanima me pravilna prehrana,da bi se mi to se bolje poznalo na moji postavi trener mi je svetoval ''beljakovine'' po treningu samo jaz ko pridem domov sploh nisem lacna in mi nic ne pase jesti. Sicer moj vsakodnevni jedilnik je tak: zjutraj ker zelo hitim na avtobus uspem pojesti eno banano ter nekaj spijem,potem imam v soli ob 10h malico(ponavadi jem topli obrok). Ko pridem domov okoli 15:30 imam kosilo,ki je ponavadi bolj obilno. Potem imam trening in po treningu ne jem skoraj nic. Kaj mi svetujete da popravim v jedilniku? Postavo si pa zelim se preoblikovati priblizno do poletja. In katere prehranske dodatke mi priporocate? Hvala za pomoc!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor To feb 10, 2015 05:34

Re: Šport+pravilna prehrana

Dovolj beljakovin razporejenih preko dneva. Da napitek po treningu je kar pomemben.
Nekaj kvalitetnih maščob in zelenjave. Pa zdraven hidratov riža, krompirja, kosmičev.. kolikor nujno rabiš.

Vprašanje je izredno široko, odvisno od posameznika itd. Bistvo je nekaj več obrokov in v vsakem nekaj beljakovin.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel