Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je So jul 20, 2019 06:18

trening za izgubo mascobe

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

loliipop

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor So nov 15, 2014 22:58

trening za izgubo mascobe

Pozdravljeni. Moram se zgubiti zadnjih 5-7 kg in me zanima, kako je boljse trenirati. Zdaj treniram tako da imam en dan trening z utezmi, na koncu 2omin cardia, ponavadi hoja v hrib, drugi dan pa 6omin visoko intenzivnega cardia itd.. Je boljse ce bi trenirala vsak dan utezi in samo na koncu cardio ali naj nadaljujem treninge na isti nacin ? LP
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63764

Odgovor So nov 15, 2014 23:14

Re: trening za izgubo mascobe

dalečn no 1 je hrana, potem trening z utežmi ki ohranja maso. aerobne sploh niso nujne. pogosto vplivajo celo kontra če nimaš npr. ok jedilnika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

loliipop

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor So nov 15, 2014 23:22

Jedilnik mam urejen, oh jem samo pred treningom 5og koruznih kosmicev z manj sladkorja, z sadnim jogurtom, gledam tudi da izberem jogurt z manj sladkorja, po treningu si specem jajca na maslu, 3 cele in eno samo beljak, zraven kuhana zelenjava, vlozene kumarice, ali si skuham piscanja prsa z skledo solate, potem 2o mandljev z navadnim jogurtom, za vecerjo pa 2 kuhani jajci z zelenjavo in tu pa tam maxx desert.. treniram pa en teden zjutraj drugi teden popoldan, ker delam tako, hrana pa je priblizno skozi enaka.. tu pa tam se mogoce pojem malo riza, ali kaksno polnozrnato strucko, kaj se tice oh. razmik med obroki pa imam 3 ure max. jem tudi omega 3, 4 kapsule na dan. torej je vseeno boljse da imam 5x na teden utezi in samo na koncu 2omin cardia ?
<< x

BenV

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 122

Odgovor Ne nov 30, 2014 12:53

Mene zanima, ali lahko v namene hujšanja tudi ostanem pri trenutni rutini treninga (trenutno sem na split treningu z utežmi) ali je treba spremeniti tudi rutino. Če bom delal kalorijski deficit, bomo verjetno izgubil tudi na moči in kaj v tem primeru? Ali ostati pri enakih težah na račun manj volumna (manj ponovitev oz. setov) ali pa delati z manjšimi težami in ohraniti isto število ponovitev in serij. Prosim za nasvet!
LEGIO PATRIA NOSTRA!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63764

Odgovor Ne nov 30, 2014 18:38

v osnovi je pametno da ohraniš visoke teže in trening v smeri mišične mase. lahko pa v drugem delu dodaš kako super serijo ali triset
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Promocije Activlab