Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je So okt 19, 2019 21:04

Hujšanje pomoč

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

cvetkus

Pleničar

Vnosov: 15

Odgovor Če okt 16, 2014 05:41

Hujšanje pomoč

Pozdravljeni,

sem 27 let stari osebek kateri se že vse življenje bolj ali manj bori z odvečno telesno težo. Največ sem imel 128kg v srednji šoli, nato sem prišel na nekje dobrih 85kg, tam sem bil res suh, ampak ti spomini so mi že zbledeli. Sedaj imam približno 104 kg. Rad bi shujšal za 10 kilogramov v roku 4 mesecev, saj se bom drugo leto poročil pa bom videti SUPER, ampak mi nikakor ne uspe. Do sedaj!!!

Odločil sem se, da v roku 4 dneh spremenim prehrano, samo toliko, da dobim potrebne informacije glede določenih živil.

Naj povem tudi to da mi šport ni tuj. Skoraj vsak dan nekaj športam od tenisa, teka, sprehoda... Pa tudi nekoč sem treniral vsak dan. Zato imam tudi dosti mišic, pa tudi dosti maščobnih oblog okrog trebuha.

Naj povem še to, da ne ne jem mesa, razen rib, vse ostalo jem, res ne jem samo mesa. Jajca uživam, kar je zelo pomemben podatek.

Predvsem sem bil skeptičen glede proteinov (fat burnerjev ne bom užival!, ker še vedno mislim, da niso zdravi za zdravje!), ampak sedaj vidim, da je to odlično dopolnilo za obrok. Se motim?

Predlagate kak jedilnik za vegeterjanca? Pa progam vadbe ali je zadosti, da grem recimo en dan laufat od 5-9km, drugi dan pa Les Mills ali pa Insanity?

Prosim, za odgovore.

Bom, pa naložil slike, da se vidi moj napredek, ampak več o tem naslednjič.

LP
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 4757

Kraj: Na senčni strani Alp - Soča

Odgovor Če okt 16, 2014 06:13

Re: Hujšanje pomoč

Važna je količina hrane, bolj kot vadba. Je pa vadba z utežmi, po mojem, bolj učinkovita za "na hitro".
Jedilnikov je na forumu in portalu mnogo, malce pobrskaj in si sestavi, potem pokomentiramo.
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.
Blogility | Super Human Radio
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če okt 16, 2014 06:18

cvetkus je napisal/-a:Predvsem sem bil skeptičen glede proteinov (fat burnerjev ne bom užival!, ker še vedno mislim, da niso zdravi za zdravje!), ampak sedaj vidim, da je to odlično dopolnilo za obrok. Se motim?

V večini fat burnerjev sta glavni sestavini kava in izvleček zelenega čaja, nič škodljivega za zdravje.
Proteini = beljakovine. Najboljša in najkvalitetnejša izbira je sirtoka, ki jo uživaš po treningu (npr. Maxximum Pure Whey), kot nadomestek obroka se uživa kazein (npr. Maxx Dessert). Vse je pridobljeno iz mleka.

cvetkus je napisal/-a:Predlagate kak jedilnik za vegeterjanca? Pa progam vadbe ali je zadosti, da grem recimo en dan laufat od 5-9km, drugi dan pa Les Mills ali pa Insanity?

Samo kot ideja, mogoče je tvoj prehranjevalni režim kriv, da ne izgubiš maščobe. Drugače pazi, da uživaš vsa hranila, ki jih telo potrebuje, ne samo hrano.
<< x

narava

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Pe okt 31, 2014 19:37

POLNOVREDNA RASTLINSKA PREHRANA IN HUJŠANJE - Skoraj vse težave s težo je mogoče rešiti s pravilno prehrano, ki temelji na svežem sadju in zelenjavi, polnovrednih žitih, stročnicah, oreških in semenih. Če je ta trenutek vaša telesna teža prevelika, vam ni potrebno spreminjati velikosti porcije, ampak njeno vsebino. Drastična telesna vadba ni potrebna, zmerna vadba pa je koristna. Ob uživanju pravih živil se bo telo po naravni poti samo znebilo odvečne maščobe in povrnila se bosta telesno zdravje in dobro počutje. - odlomek iz knjige Past užitka.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Pe okt 31, 2014 22:55

ja velikorat je bilo to videno v praksi. ja
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov