Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je To okt 22, 2019 07:11

Kako naprej?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

jancekinjo

Pleničar

Vnosov: 6

Odgovor Pe okt 10, 2014 16:05

Kako naprej?

Torej pred 3 meseci sem začel z zdravo prehrano in fitnesom. 179 cm in 89 kg trenutno pa jih imam 87.
Progrm v fitnesu ni bilo nič kaj specifičnega, kardiota pa sem imel tudi bolj malo. Jedel sem večinoma nepredelano hrano, zdrave maščobe, dosti beljakovin in nekaj oh.

Sedaj pa me zanima kaj bi bilo najbolj optimalno, da bi kar se da hitro "popucal večino maščobe", pri tem pa ne izgubljal veliko mm.
Ali je boljša ketonska ali beljakovinska dieta? Če prav razumem je pri beljakovinski manj maščob in manj hidratov. Katera bi bila boljša?

Glede trenunga pa me zanima kateri "sistem" mi priporočate. Po treningu pa imam namen dodati tudi okoli 20 min kardia, ali pa na dneve ko ni treninga z utežmi.

Aja, od dodatkov sem jemal whey po treningu in 3x2 omega 3. Bi mi priporočali še kaj?

Hvala za vse predloge, saj sem trenutno malce zmeden ob tej količini informacij na internetu.
<< x

jancekinjo

Pleničar

Vnosov: 6

Odgovor Ne okt 12, 2014 10:46

Re: Kako naprej?

Nobenega predloga? :(
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Ne okt 12, 2014 13:28

Re: Kako naprej?

Napiši trenutni jedilnik.

3x na teden po treningu z utežmi dodaj 20 minut nizko intenzivnega kardia tako kot si napisal.

Dodatki: vitaminsko mineralni kompleks - One-a-day in če želiš pucat Fit Burner pol ure pred treningom.

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 3 gostov

Crush Bar FORUM Metapure 2 kg 50% - forum