Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Če nov 14, 2019 05:28

Jedilnik

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

sasskaa

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Ne sep 28, 2014 19:25

Jedilnik

Pozdravljeni. Imam vprašanje, kako dolgo se je treba držati določenega jedilnika ? Je za rezultat pomembno da ješ vsaki dan enako hrano ?
Pa še to, moj fant ima od malega zvito hrbtenico, med treningom ko izvaja vaje za hrbet, ima mravljince.. Ali se da to rešit, s kakšnimi vajami bi lahko to rešil ? LP
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Ne sep 28, 2014 19:48

Re: Jedilnik

Lahko ješ vsak dan drugače. Pomembno je da imaš manj kalorij kot porabiš in dovolj beljakovin ter tudi nekaj maščob da te nasiti. Poleg tega se splača izbirati čim manj predelana živila predvsem kot smo jih jedli včasih.
ČE hočeš maksimalni rezultat pa se seveda splača imeti nek jedilnik, se ga držati in ga spreminjati glede na rezultat. Seveda pa to zahteva več truda in odrekanja. Nas je pa kar nekaj ljudi ki imamo to srečo da je za rezultat to potrebno.

Če ga med izvedbo nekaj boli in ni govora o tem da ga žge v mišici sami zaradi pumpe bolje da vaje začasno ne dela.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

sasskaa

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Ne sep 28, 2014 19:58

Kako dolgo približno pa je najboljše da imas en jedilnik ? na kaki način se mora spreminjat ? česa manj, česa več ?
Pa se da rešit da bi si z določenimi vajami lahko "zravnal" ( nevem kako se naj drugače izrazim ) hrbet ali izboljšal držo ? Hoče pa pridobiti mišice, je pametno da izvaja normalno vaje za zgornji del telesa ?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Po sep 29, 2014 09:11

jedilnik mora dajati rezultate. če jih ga pustiš dokler se ne ustavi. če jih ni moraš pač nekaj spremeniti..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Sukrin november 19 - forum