Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je Sr sep 18, 2019 10:22

Kaj je vzrok?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Goga

Pleničar

Vnosov: 32

Odgovor To sep 23, 2003 12:48

Kaj je vzrok?

Danes sem pojedla:
5.30 dve rezini Sunny... (še nekaj) v mleku. Za normalne naj bi zadostovala ena rezina.
9.30 mala konzerva tune Rio mare v olju in polnozrnata bombetka. V tistem trenutku se mi je zdelo čisto dovolj.
13.30 jogurt in veliko jabolko.

Tale jogurt z jabolkom sem komaj dočakala. Nekaj časa po malici sem polna, potem pa postanem svinjsko lačna in začnem se trest. Ob 15.00, ko bom šla iz službe bom videla samo kosilo, ki pa ga bom komaj dočakala. Ponavadi že prej nekaj zbašem v usta, samo da se neham trest. Po kosilu je veliko bolje in tudi kasneje nimam več take krize.

V čem je razlog te dopoldanske lakote? A premalo jem ali je mogoče vzrok kje drugje?:dunno;
<< x

nika

Pleničar

Vnosov: 45

Odgovor To sep 23, 2003 13:32

Zivjo. Tut sama sem mela vcasih podobne probleme, potem pa sem zacela poslusati svoje telo in namesto treh velikih zacela jesti manjse obroke na vsake 2,5 do 3 ure in ugotovila, da mi to ravno prav ustreza da vmes ne cutim lakote, po tem pa ne tiste zoprne utrujenosti, ki se obicajno pojavi po obilnem obroku. Zdej, ne trdim, da bo to ustrezalo tudi tebi-lahko da bo tebi npr. bolj ustrezalo jesti vsake 2 uri nekaj malega ali pa vsake 4 malce vecje obroke,to bos najbolje ugotovila sama, ne smes pa se muciti s stradanjem, ker se ti bo organizem prej kot slej masceval(sem se naucila iz lastnih izkusenj:11;).

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast