Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Promocije Activlab

Danes je Pe jul 19, 2019 02:49

kakšni dodatki

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

miška

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor Po jun 09, 2003 13:53

kakšni dodatki

Kot sm ze omenila hodim na fitnes 2-3 na teden 2 meseca no mau se mi res pozna. Skratka na hrano ne morm pazt ne vem kako ker cele dneve delam in ne morm na vsake 2 uri jest ker mam sam pol ure za malco in dvomim da bi se strinjal da skoz neki jem kadar sm v službi. Pa še to do zdaj sm delala brez dodatkov (najbrz se zato kasneje pozan) ali je kaksno podobno nadomestilo in ce ni katerega od tolikih dodatkov mi priporočate. (S fitnesom se ukvarjam bolj rekreativno) vsi predlogi so dobrodošli ;)
<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2451

Odgovor Po jun 09, 2003 13:56

Za moje pojme se najbolj obnese če si zmešaš kake kvalitetne proteine +ribje in laneno olje v termosko pa led not pa potem to piješ.Ko maš malico pa poješ še neke hidrate ( zelenjava,sadje(en kos))
Fit Tovarna Coach - Aleksander
aleksander@fittovarna.com
<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 321

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jun 09, 2003 13:56

mogoče pa lahko kaj poješ v tistih petih minutah, ki jih imaš za skočit na wc. če imaš hrano že pripravljeno, to ne bi smel bit problem, ali pač? :)
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 301

Kraj: Petrovče, Graz

Odgovor Po jun 09, 2003 16:36

Mislim, da ti ne bi smel težit, če maš tekočo hrano ter stvar sproti piješ. Vrži pol kile skute v mikser, laneno+ribje olje, dodaj še 2 merici (60g) Whey proteinov, zmisaj z vodo, ter daj v kakšno flaško-js mam 1,5 litrsko od H20-široki dulc. Meni fulla je če še dodam par mandlov zmiksanih. Za med šihtom bo vredu. Ko pač prideš domov si še narediš kej mesa, zelenjave, jajčke.

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel