Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je To nov 12, 2019 05:10

OLIVNO OLJE

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

jetforce

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 391

Odgovor Sr mar 25, 2009 19:39

skuta je napisal/-a:Jaz kupujem oljčno olje Rocchi v tusu. Po ocenah naj bi bilo zelo OK, pa še cena je kar ugodna, manj kot 5€ za liter.

Tudi jaz uporabljam to olje ;) Samo peče pa ko :smt021
<< x

jan23

Mlečnozobec

Vnosov: 203

Odgovor Sr mar 25, 2009 21:13

a ni tako da če peče, da je v redu olje ?
<< x

slyder

Pleničar

Vnosov: 41

Odgovor Ne mar 29, 2009 22:47

maaatj je napisal/-a:Kakšno imate pa mnenje o tistih 'domačih' olivnih oljih, ki jih recimo dobiš na Pagu ali bilokje v Dalmaicji?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Nam je sicer zadnjič nekdo prinesel 2 litra domačga olja, ki ga sam prideluje, nisem ga imel pa možnosti vprašat, kako pa kaj?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Torej, so taka olja nekemično obdelana, ekstra deviška?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Hmmm mi delamo olivno olje (oziroma moj fotr) na braču pač čist tko za lastno uporabo in je ubistvu use ročno oberan in nč škroplen in ti lohk povem da je čist neki druzga kukr tist kar se da v trgovini kupt pa naj piše še tok ekstra deviško gor ;)#ed_op#br#ed_cl#
<< x

JKLP

Senior Member

Vnosov: 725

Odgovor To mar 31, 2009 12:38

ali kdo ve kako koristni je mandljevo olje?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor To mar 31, 2009 14:44

v osnovi preveč omega 6
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Krzo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1014

Odgovor Sr apr 01, 2009 12:59

slyder je napisal/-a:
maaatj je napisal/-a:Kakšno imate pa mnenje o tistih 'domačih' olivnih oljih, ki jih recimo dobiš na Pagu ali bilokje v Dalmaicji?

Nam je sicer zadnjič nekdo prinesel 2 litra domačga olja, ki ga sam prideluje, nisem ga imel pa možnosti vprašat, kako pa kaj?

Torej, so taka olja nekemično obdelana, ekstra deviška?

Hmmm mi delamo olivno olje (oziroma moj fotr) na braču pač čist tko za lastno uporabo in je ubistvu use ročno oberan in nč škroplen in ti lohk povem da je čist neki druzga kukr tist kar se da v trgovini kupt pa naj piše še tok ekstra deviško gor ;)

ja to je res, domač olje je 10x bl gost, na hladnem rata trd ko margarina, pa tud okus.....sploh ne morš primerjat, domač olivc je kot juice, lahko bi ga 2 deci spiv na eks pa se nebi matrov
<< x

JKLP

Senior Member

Odgovor Pe apr 03, 2009 14:55

kako koristna je pa palmina mast?

koliko slabša je od kokosove?
<< x

JKLP

Senior Member

Odgovor So apr 04, 2009 13:56

Kaj pa repičino olje?

kaj vsebuje?

ali je primeren za peko?
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1899

Odgovor So apr 04, 2009 14:01

Palmina mast vsebuje okoli 80% nasičenih maščob, tako da to nevem če bi ti priporočal.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Repična#ed_op#br#ed_cl##ed_op#table width="85%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"#ed_cl##ed_op#tbody#ed_cl##ed_op#tr#ed_cl##ed_op#td valign="top" width="65%"#ed_cl##ed_op#p#ed_cl##ed_op#font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"#ed_cl#-enkrat nenasičene maščobne kisline#ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#/td#ed_cl# #ed_op#td valign="top" width="20%"#ed_cl# #ed_op#p align="right"#ed_cl##ed_op#font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"#ed_cl#62 %#ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#/td#ed_cl##ed_op#/tr#ed_cl# #ed_op#tr#ed_cl# #ed_op#td valign="top" width="50%"#ed_cl# #ed_op#p#ed_cl##ed_op#font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"#ed_cl#-večkrat nenasičene maščobne kisline#ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#/td#ed_cl# #ed_op#td valign="top" width="50%"#ed_cl# #ed_op#p align="right"#ed_cl##ed_op#font face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"#ed_cl##ed_op#font size="1"#ed_cl#30&nbsp;%#ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#/td#ed_cl# #ed_op#/tr#ed_cl##ed_op#tr#ed_cl# #ed_op#td valign="top" width="50%"#ed_cl# #ed_op#p#ed_cl##ed_op#font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"#ed_cl#-in nasičene maščobne kisline#ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#/td#ed_cl# #ed_op#td valign="top" width="50%"#ed_cl# #ed_op#p align="right"#ed_cl##ed_op#font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"#ed_cl#8&nbsp;%#ed_op#/font#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#/td#ed_cl##ed_op#/tr#ed_cl##ed_op#/tbody#ed_cl##ed_op#/table#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor So apr 04, 2009 14:03

JKLP je napisal/-a:Kaj pa repičino olje?#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#kaj vsebuje?#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#ali je primeren za peko?
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Za segrevanj sigurno ne. Okoli 50% je polinenasičenih mk kar pomeni da mora biti čim manj predelano. potem je tu dejstvo da se te mk iz rastlinskih olj slabo izkorstijo. Ne vidim pametnega razloga razen če je komu všeč okus.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

JKLP

Senior Member

Odgovor So apr 04, 2009 15:01

imel sem domače olivno olje iz dalmacije in ko sem ga jedel me ni nič peklo

sedaj imam enega deviškega iz trgovine in ko ga jem me tako močno peče-a je to kej narobe-mi lahko kako škoduje?

kdaj ga lahko jem?-tako na žlico

in ali se vam kaj dogaja v telesu ko pojeste- kot da se nekakšni tokovi začnejo pretakat :smt004
<< x

JKLP

Senior Member

Odgovor Če maj 14, 2009 14:10

imel sem domače olivno olje iz dalmacije in ko sem ga jedel me ni nič peklo

sedaj imam enega deviškega iz trgovine in ko ga jem me tako močno peče-a je to kej narobe-mi lahko kako škoduje?

kdaj ga lahko jem?-tako na žlico

in ali se vam kaj dogaja v telesu ko pojeste- kot da se nekakšni tokovi začnejo pretakat
<< x

Nabokov

Senior Member

Odgovor Če maj 14, 2009 15:45

To, da te peče, je, kolikor se spomnim, znak kvalitetnega olja, jesti ga pa ne smeš na žlico, ker je hrana bogov in bi bilo kriminalno ne ga izkoristiti v kombinaciji z drugimi živili ;)
<< x

JKLP

Senior Member

Odgovor Če maj 14, 2009 16:05

in ali se vam kaj dogaja v telesu ko pojeste- kot da se nekakšni tokovi začnejo pretakat[/quote]

:smt001
<< x

StasB

Mlečnozobec

Vnosov: 153

Odgovor Sr jul 15, 2009 00:10

Jst recimo pijem olje 5x 20g na dan, pri vseh brokih razen takoj po treningu, sem na low carb dieti, je kaj narobe da pijem mascobe samo iz olivnega + 6g omega 3 na dan? Naj dodam laneno ali od makadamije, al naj pijem tko naprej?
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast