Izšla je devetnajsta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Maxximum Pure Whey okus jabolko/cimet 50% ceneje Absolute Live novosti

Danes je Pe jun 22, 2018 02:51

MOJA LCHF POT

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

angelGirl

Pleničar

Vnosov: 5

Odgovor Če mar 01, 2018 21:36

MOJA LCHF POT

Pozdrav vsem Slika
danes, 1.3.2018 sem pričela s LCHF prehrano. Odločila sem se da se vzamem v roke in kreiram svojo pot, ker sem čisto zašla v življenju.Slika
Obrnila sem se že na g.Groma kateri mi je svetoval glede jedilnika, tako da glede hrane ne bom potrebovala nasvetov, ker se lahko obrnem na njega kadar bom potrebovala.
Potrebujem vašo podporo, ker vem da bo pot trnjeva. Vesela bom vsakega mnenja in nasvetov kako čez težke trenutke. Ker pred mano je 14dni prehajanja iz 'žretja vsega mogočega' na LCHF prehranjevanje. Slika
Danes sem ravno pojedla zadnji obrok dneva in sem ok. Komaj čakam da zaključim v službi in padem v posteljo.
Se javim jutri.
Hvala vsem ki berete moje misli.Slika

Pozdravček
angelGirlSlika
<< x

angelGirl

Pleničar

Odgovor Pe mar 02, 2018 20:50

Re: MOJA LCHF POT

DAN 2
Včeraj zvečer, po dolgem času ni bilo napada po žretju Slika in ponoči se nisem zbudila da bi bila lačna. To so super občutki zame.
Danes zjutraj komot pričakala svoj prvi obrok ob 12h in sedaj ko spišem par misli še pojem svoj zadnji obrok. Trenutno moram rečt da sem že kar lačna ampak ni misli po junku ... naj trajajo ti občutki Slika Slika
Danes res nimam kaj več za komentirat, ker ni krize. Lepo bodite in se tipkamo jutri.

PAPA
Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 62859

Odgovor So mar 03, 2018 08:07

soli ekstra
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

angelGirl

Pleničar

Odgovor So mar 03, 2018 21:47

DAN 3
Vzeto na znanje g. Grom Slika in kar delam na tem!
Tudi vidim, da moram upoštevat tvoja navodila glede 'nepretiravanja' z rekreacijo. Včeraj sem igrala samo malo badminton pa priznam, da je bila zvečer malo kriza pred spanjem. Kriza v smislu da so mi misli uhajale na cukr Slika ampak sem potem zaspala in ni bilo več krize.
Danes sem pojedla že zadnji obrok in trenutno ponosna nase da zaključujem 3.dan. Bravo jsSlika Jutri je nedelja, tako da tudi off z neta. Se javljam od ponedeljka dalje.

Bodite fajn.
angelGirl
Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 62859

Odgovor So mar 03, 2018 22:16

v prvih fazah svojih strankam ki ne vadijo redno vadbo celo odsvetujem. tistim ki redno pa da jo zacasno zmanjsajo..

pri unih ki imjao probleme s oh namrec vadba na zacetku mocno dviga apetit
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

angelGirl

Pleničar

Odgovor Sr mar 07, 2018 21:38

Evo mene, še sm tu Slika 7.danSlika
Je bilo toliko opravkov in dela v službi od nedelje dalje,da nisem uspela napisat update počutja.

Tako kot je g.Grom povedal je fajn zmanjšat intenzivnost treningov na začetku prehajanja na prehrano LCHF.
Če povem iz svojih izkušenj sem zmanjšala treninge za 90% in se fokusirala na hrano.
Kot prvo je da se discipliniram pri pripravi obrokov vsak dan vnaprej. Ker če pride 'napad' lakote, da imam že pripravljeno.
In moram rečt zaenkrat mi kar ratuje. Bravo js.Slika Sicer tudi pogrešam treninge na fitnesu ker so mi v vseh letih treniranja
res zlezli pod kožo in uživam v 'mučenju'. Ampak ko pomislim na to kaj si želim doseči trenutno hitro odmislim in se posvetim
raje oblikovanju dnevnega jedilnika.
Danes sem sicer kot 'cunja' in komaj čakam da zaključim v službi in grem spat. Po eni strani je zanimivo, ker se zavedam
da nimam energije niti za 'paciente' ki mi ponavadi dvignejo pritisk v službi....in je fajn....vse mi je ravno hehehhe
No, let's go v drugi teden!
čawčiSlika
<< x

angelGirl

Pleničar

Odgovor Pe mar 09, 2018 14:38

8. in 9.dan Slika
Dobesedno samo čakam, da minejo dnevi, da ti občutki brezvolje in z low energy minejo!Slika
Služba je tudi 'hudič' če ravno ne pomaga na tej poti... vsaka čast vsem, ki imate tako natrpane urnike
in stresno službo in kljub temu uspevate te prehode na LCHF.Slika

Bom nehala za danes, ker gre iz mene le jamranje.

čawčiSlika
<< x

Balunčica

Pleničar

Vnosov: 10

Odgovor To mar 13, 2018 14:18

Pozdravljena,

prav vesela, da je še ena nova na LCHF poti...kako ti gre?

Jaz sem sedaj pridno lchf že od 14.2. in sem v tem času izgubila 3,3 kg, prav tako s pomočjo Gašperja Groma. Mogoče se ne sliši nek rekorden rezultat, vendar se ti 3 kg na postavi poznajo bolj, kakor po tehtnici. Vsaj učiteljica od hčerke me je že 2x vprašala, koliko sem shujšala, pa ko rečem 3 kg mi ne verjame, trdi, da sem izgubila vsaj 5 kg. :)

No, javi se še kaj, da si bomo v vzpodbudo.

LP

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Razprodaja BioTechUSA Maxximum Team na poti na tekmovanja