Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast

Danes je To dec 10, 2019 22:16

Tea Bučan

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

TeaB

Pleničar

Vnosov: 60

Odgovor So jan 23, 2016 14:02

Re: Tea Bučan

V sredo sem imela dan brez obroka, vse super. prvi obrok je bil nato po 38h. v četrtek me je sicer zeblo bolj kot ponavadi, zato se imela 3 obroke. včeraj me je še vedno zeblo in čeprav sem imela v planu 2 obroka, sem jedla že med samo pripravo enega in drugega obroka, vmes je padlo jajce, rezina sira in slanine, pa ocvirki kar na na žlico... čuden dan je bil, kar nekaj sem bila lačna Slika..za konec pa še 15g maxxdesserta z lešniki po drugem obroku.. v glavnem kar nekaj Slika

še nekaj slikc obrokov tega tedna ..
obroki 1.jpg

obroki 2.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor So jan 23, 2016 14:17

moram pa vam pokazat še tole...trebušne prihajajo počasi ven ..sem čisto navdušena Slika

slikce so izpred kakšne ure, ko sem se malo afnala pred ogledalom Slika
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor To jan 26, 2016 12:50

Mere se sedaj niso nič spremenile, torej enako kot prejšnji teden.

teža: 64 kg (enako)
obseg trebuha: 63 cm (enako)
obseg stegen: 57 cm (enako)

prejšnji teden sem imela 5 treningov, obroka sta običajno 2..
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 359

Odgovor Sr jan 27, 2016 10:55

Si si kdaj izračunala, koliko kcal okvirno poješ?
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Sr jan 27, 2016 12:38

ja kakor je.. recimo včeraj sem imela 3 obroke - 1270 kcal
OH 20g 5%
F 90g 65%
P 90g 30%

danes imam v planu le 15g wheya po treningu.
npr, ko imam pa 2obroka - 700kcal
OH 10g 5%
F 55g 75%
P 35g 20%

pač odvisno koliko sem lačna, kaj jem ...maščobe prilagajam tako, da pri kakšnem obroku jih sploh dodatno ne dodajam ali pa jih dam manj kot je bilo prvotno napisano na jedilniku. tako kurim lastno maščobo..

prvotni kcal - 1400
OH 20g 5%
F 110g 70%
P 90g 25%

to je tako na grobo.. sem vrgla v preračunanje, sama si ne računam, pa tudi vagam skoraj da ne več..že vse veš približno kako izgleda ;)
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Sr jan 27, 2016 21:27

Hvala
<< x

anchika

Pleničar

Vnosov: 34

Odgovor Pe jan 29, 2016 10:11

Kako pa preračunaš vsa ta živila v procente?? ali obstaja kakšna aplikacija za to??
meni je skoraj nemogoče da tako malo poješ!! pa dan in pol brez enega samega obroka?? js sm bila poleti 1 mesec na lchf, podoben jedilnik sem imela, ampak sm bila kar naprej lačna, zaot sem potem to opustila. Sedaj sem spet začela, že 2 tedna, in moram priznati, da sem na momente še vedno lačna, pa pojem več kot ti...oziroma držim se jedilnika. Še posebej po fitnesu sm fulll lačna.
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Pe jan 29, 2016 21:37

Ja imaš kar nekaj teh aplikacij.. jaz imam myfitnesspal in ti vse izračuna. če pomislim kako malo pojem, bi me moralo pobrat do kosti, ne pa takole Slikaampak lej, ni problema, niti pomisliš ne na hrano. jaz včasih jem že zato, da nimam le 1 obroka in da se mi presnova ne upočasni. Je pa res, da če imam dan polno zaseden, sploh ni problema, bi lahko zdržala še dlje. Pa super mi je ko v službo ne rabim več vlačit malice in tistih posod pa razmišljat kaj bi jedla.. enostavno vem, da bom jedla enkrat popoldan/ zvečer..če bom Slika
Sem pa bila tudi jaz na hflc že pred tem kar dolgo časa..nisem sicer imela jedilnika ampak sem opazila, da če pojem 80-100g OH ali več, sem bila kmalu lačna. in recimo sedaj po fitnesu nisem lačna nič, že 15g wheya me nasiti. Verjetno ti nekaj ne štima ali pa telo še ni navajeno .. bo moral kdo drug komentirati Slika

Samo vztrajaj, rezultati niso čez noč Slika
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Pe jan 29, 2016 22:03

In da še malo opišem ta teden..
bila sem precej brez moči, pri treningih se je to zelo poznalo.. kakšen dan pri nekaterih vajah nisem mogla dvigniti niti pol toliko kot prej. mišice še vedno čutim, mogoče se niso uspele spočiti...kaj pa vem Slika bomo vidli kaj bo Gašper rekel..

jedla sem dovolj, treningi so bili pa itak slabi, nista pomagala niti kava + burner
PON - 3 obroki - trening
TOR - 3 obroki
SRE - 0 - trening
ČET - 3 - trening
PET - 1 - trening

danes je bil trening v bistvu še najboljši, pol ure prej sem spila kavo, vzela burner in pol žličke soli. še vedno sicer ne najboljši trening, ampak precej boljši kot prejšnje dni.

svinjina-work.jpg

svinjina-brokoli.jpg

danes sem si po fitnesu naredila cvetačno pico, noro dobro mi je ratalo, nasitno pa itak ful! za predstavo - velika je enako kot mali krožnik.
pizza.jpg
<< x

anchika

Pleničar

Vnosov: 34

Odgovor Po feb 01, 2016 20:54

TeaB je napisal/-a:Ja imaš kar nekaj teh aplikacij.. jaz imam myfitnesspal in ti vse izračuna. če pomislim kako malo pojem, bi me moralo pobrat do kosti, ne pa takole Slikaampak lej, ni problema, niti pomisliš ne na hrano. jaz včasih jem že zato, da nimam le 1 obroka in da se mi presnova ne upočasni. Je pa res, da če imam dan polno zaseden, sploh ni problema, bi lahko zdržala še dlje. Pa super mi je ko v službo ne rabim več vlačit malice in tistih posod pa razmišljat kaj bi jedla.. enostavno vem, da bom jedla enkrat popoldan/ zvečer..če bom Slika
Sem pa bila tudi jaz na hflc že pred tem kar dolgo časa..nisem sicer imela jedilnika ampak sem opazila, da če pojem 80-100g OH ali več, sem bila kmalu lačna. in recimo sedaj po fitnesu nisem lačna nič, že 15g wheya me nasiti. Verjetno ti nekaj ne štima ali pa telo še ni navajeno .. bo moral kdo drug komentirati Slika

Samo vztrajaj, rezultati niso čez noč Slika

Po treningu pa vedno obvezno vzameš whey ali ne?? Katerega pa imaš?
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Sr feb 03, 2016 19:43

ja, po treningu vedno whey 15g .. imam pa ISO WHEY ZERO.
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Sr feb 03, 2016 20:04

pa najprej meritve ... tu ni nič novega, nič sprememb.

teža: 64 kg
obseg trebuha: 63 cm
obseg stegen: 57 cm

vsaj na mestih merjenja se ni nič spremenilo, upam da porablja maščobo na drugih mestih Slika Glede na slabo izvedbo treningov prejšnji teden, Gašper pravi, da verjetno ne jem dovolj. Že čez vikend sem poskusila imeti po 3 obroke, pa je bil kar problem pojesti zadnjega. najbolje, da prvi obrok jem bolj zgodaj, da bosta šla skozi še 2 - to je zaenkrat plan.

Tudi v soboto in nedeljo sem naredila trening (izvedena normalno tako kot mora bitiSlika), skupaj 6 treningov prejšnji teden..

..in ravno izvedela - pavza s treningi 1 teden, 3 obroki vsak dan in dvig beljakovin za 15%

merjenje.jpg

govedina+cvetacni.jpg
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Če feb 04, 2016 14:52

Se mi je zdelo nekam malo hrane in veliko treningov ;)
Poznam ta filing, ko si ful vesel, ker nisi lačen in ne rabiš hrane... samo po mojem mnenju je žensko telo rahlo drugačno kot moško, ki lahko v nedogled kuri lastne maščobe...
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63904

Odgovor Če feb 04, 2016 22:33

to nikakor ne pomeni da ne kuriš. zadržuješ vodo
kuriš, narediš vmes malo povratka (znižaš kortizolI in dalje
vse namensko za top rezultat brez posledic
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Ne feb 07, 2016 16:20

Ta teden je bil najslabši teden v teh 3mesecih. Počutje grozno, nenormalno utrujena, zaspana, brez energije, volje, vsa napihnjena. Že ko sem se zbudila, sem se počutila kot da celo noč nisem spala..ma kaj spala, kot bi garala celo noč! Gašper pravi, da je to normalno..pač je prišlo za mano. Poleg tega pa sem se še izgleda zastrupila s hrano (predvidevam da so bile gobe Slika). grozno me je bolelo v predelu pod popkom + 4 dni zaporedoma na wc ..kar je zelo nenormalno, običajno pač 2x na teden Slika te dni sem imela tudi nekakšne nežnejše glavobole. sol je pomagala mogoče le za kakšne pol ure, potem pa spet... v glavnem res grozen teden!

včeraj se je vse skupaj začelo umirjati. danes sem se končno naspala in zbudila spočita, občasno le še čutim nelagodje v črevesu, ampak ni sile. od srede imam sicer vsak dan 3 obroke in ne treniram. vse preračunam, skrbim da imam +15% beljakovin itd.
glede na vse to in kako se počutim kot balon, vsa zalita, bodo šle številke jutri pri merjenju sigurno gor Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Preobrazba z Gašperjem Gromom in Maxximumom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM Postani Fit