Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je To feb 25, 2020 16:40

Tea Bučan

<< x

TeaB

Pleničar

Vnosov: 60

Odgovor To nov 10, 2015 21:02

Re: Tea Bučan

Imam nove ponedeljkove mere Slika:
teža: 67 kg (enako)
trebuh: 66 cm (-3 cm)
stegna: 60 cm (-1 cm)

Drugače vse super, izgubo cm opazim tudi sama, ko se pogledam v ogledalo Slika.. sem pa malo bolj utrujena od nedelje naprej, sploh danes.. Včeraj mi je sicer uspelo narediti konkreten trening za trebušne, danes pa počivam Slika Jedilnik se v prvih dveh obrokih ne spreminja, zadnjega pa prilagajam glede na to kar je v hladilniku. Sedaj si vedno zmanjšam količino zelenjave, ker se mi je ne je preveč (čeprav bi v preteklosti lahko živela samo od zelenjave in sadja) in že tako nisem precej lačna in vem, da mi bo težko pojesti vse.

včerajšnja večerja je bila takšna:
  • 100g govedine + 40g avokada + 10 g masla + 80g mešane zelenjave
danes sem sprobala jajčka z zelenjavo v pečici in je bilo super in hitro narejeno, tako da bo sedaj to večkrat na meniju.. le kakšno minuto prej bi morala vzeti iz pečice, da bi se rumenjak lepo razlil, ko bi zarezala.. Za večerjo pa je padla piščančja solata s smetano (makadamije so izginile že med pripravljanjem solate Slika)
  • 120g radiča + 150g piščanca + 60g kisle smetane + 20g makadamij
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Če nov 12, 2015 22:01

Včeraj sem imela več energije in sem šla malo tečt, potem pa na ˝moje˝ stopnice, kjer sem naredila vaje za noge, doma pa potem še za rit.. Obroki so še vedno enaki.. včeraj se malo packala in si zamislila pizza varianto (vsaj po izgledu, nek približek okusu so naredile le začimbe), super bi bila še kakšna rezina sira in malo kečapa Slika
2.jpg

iz druge polovice jajc pa šmorn varianto s cimetom..če bi lahko dodala še sukrin in sladko smetano bi bilo prav top! Slika
1.jpg

Danes pa sem se spravila kar v fitnes in naredila trening hrbta in ramen. Tako mi bo veliko lažje narediti vaje že zaradi opreme, pa še nihče me ne moti ker je telefon lepo v omariciSlika
Počutje je drugače vredu, edino zadnje dni se počutim malo napihnjeno, lakote pa sploh ni, bolj jem glede na uro.. Prvega obroka v službi se sicer razveselim kot največji otrok.. danes so bile makadamije s sirom, drugače pa zmagajo lešniki s sirom...to je noro top! lešnike in sir razrežem na manjše koščke, potem pa celo zadevo postavim v mikrovalovko in... taaadaaa... topljen sir z lešniki Slika
<< x

nela

Pleničar

Vnosov: 13

Odgovor So nov 14, 2015 04:11

"Recept" za oba obroka? Slika
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor So nov 14, 2015 19:25

V bistvu le beljake in rumenjake penasto umešaš, vsake posebej in jih nato preliješ vse v eno posodo in rahlo premešaš z žlico. Polovico mase sem potem solila, poprala... pač namečem gor kar se mi zazdi, da bo pasalo.. veliko uporabljam curry in kajenski poper Slika potem sem pa samo še v maso, ki je bila že v ponvi porinila rezine čebule, začinila, na koncu maslo gor in to je bilo to.. super bi pa bila še kakšna rezina sirčka. Aja, pa vse te stvari delam v čisto majčkeni ponvi - toliko da si znate predstavljat Slika

za šmorn varianto pa nič takega - ostalo maso lepo v ponev in potem, ko je spodaj lepo rahlo zapečeno obrneš in začneš trgati na manjše koščke. vse pa delaš lepo nežno, da ostanejo rahle kepce... potem pa še malo masla in cimeta ..no, s cimetom sem kar pretiravala ker ni bilo sladko..priporočam pa zraven še smetano Slika

Včeraj sem si pa za večerjo naredila tole:
goveji polpetki.jpg

Noro dobro! Lešnike sem zrezala na manjše koščke in jih dodala v meso, no pa tudi čebulo. Zraven pa ohrovt in kislo smetano (tudi tu dodam začimbe - kakšen poper, rdečo papriko, peteršilj ipd.)...vse pa itak zelo solim. Glede na to, da sem danes kuhala za vse in je to zelo hitro narejeno, pa sem si to naredila tudi danes za 1. obrok Slika.

Danes sem tudi takoj zjutraj šla v fitnes in naredila trening za trebušne in prsa. Sem že pozabila kako je fino, ko je ob vikendih fitnes bolj prazen dopoldan Slika tako, da grem tudi jutri takoj zjutraj potrenirat noge in rit..
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor To nov 17, 2015 21:45

V nedeljo sem naredila trening tako kot sem zapisala - že takoj zjutraj rit in noge... v ponedeljek pa so bile na vrsti meritve:
teža: 67 kg (enako)
trebuh: 66 cm (enako)
stegna 60 cm (enako)

sprememb ni Slika... sem kar malo razočarana, ker mi ni bilo ravno jasno zakaj je tako, ker se res držim tako kot je treba. Po ugotavljanju z Gašperjem pa vidim edini dejavnik stres..zadnje 2 tedna se res veliko dogaja, same negativne stvari, tako da je možno to to Slika. Bomo videli kako bo naprej.. se bo že uredilo, mora se!

včeraj nisem trenirala, sem imela preveč letanja okoli. Tudi lažje bi mi bilo, če bi imela le 2 obroka, ker enostavno nisem imela časa. Ker pa je Gašper rekel naj ne izpuščam obrokov prevečkrat, sem zadnji obrok skombinirala tako, da ni bilo preveč stvari na krožniku Slika

Jedilnik - ponedeljek:
  • 60g sir + 50g lešnik + omega3 + vit
  • 3 jajca + 20g masla + 120g zelenjave
  • 85g lososa + 50g avokada + jajce + omega3
Jedilnik - torek:

• 3jajca + 150 g zelenjave + 20g masla + omega3 + vit
  • 50g lešnikov + 60g sira
  • 100g teletine + jajce + 50g avokada + 10g masla + mala pest mešane zelenjave + omega3
3. obrok.jpg

Danes pa sem tudi naredila trening rok in trebušnih..
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Sr nov 18, 2015 10:36

Počakava še ta teden in vidiva. Po opisu je bil stres res velik.. Če ni bo treba potegnit določene spremembe v prehrani. Predvsem manj raznih čirul čarul, ki so pri nekaterih lahko in pri drugih ne.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 358

Odgovor Sr nov 18, 2015 12:22

In kaj so tukaj čirule čarule? Meni se zdi osnoven jedilnik. Jajca, maslo, meso.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr nov 18, 2015 13:21

smetana, siri in to, pač minimizirati inzulin za nekaj časa

itak pa gre po moje za vodo kot običajno pri teh primerih..
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 358

Odgovor Sr nov 18, 2015 14:08

Aja, mlečne izdelke si mislil.
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Pe nov 20, 2015 20:01

Hej!

Da malo updatam stanje...
Počutje je dobro, sicer kar veliko spim (več kot 8h) ampak lahko, da malo prihaja za mano.. Zadnje dni tudi je tudi prebava super, ni nobene teže v trebuhu, ki se je pojavila včasih. Sicer temu prej nisem dajala posebne pozornosti, ampak zdaj vidim, kako bi moralo biti vsak dan Slika
V sredo in četrtek nisem imela treninga, ker sem imela študijske dolžnosti. Danes pa sem imela operacijo očesa in so mi prepovedali kakršnokoli aktivnost za nekaj dni Slika Ker sem se zadnje čase počutila tako ˝fluffy˝ in sem opazila, da spijem kar veliko - stalno sem žejna - sem včeraj in danes naredila tak mali test Slika - spila sem kar se je dalo malo ...v celem dnevu mogoče liter tekočine (poleg kave) in počutim se super, tudi ni tistega mehkega občutka - v glavnem super no ... bo pa Gašper povedal, če je to ok

Glede prehrane vse ok, sprememb ni, prvi obrok je še vedno okoli 13h, zadnji okoli 20h, 20.30h. Danes je bil sicer zaradi operacije prvi obrok ob 15.30h in za drugi obrok sem imela le lešnike (izpustila sem sir), saj si grem sedaj narest zadnji obrok Slika
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Po nov 23, 2015 21:32

Današnje mere:
teža: 66,5 kg (-0,5 kg)
obseg trebuha: 66 kg (enako)
obseg stegen: 60 kg (enako)

še tiste pol kg mi je tako no Slika to je itak hitro gor dol.. ampak nič, gremo dalje. Pijem še vedno manj in mislim, da se tudi pozna, ko se pogledam v ogledalo Slika. V petek sem imela operacijo učka, tako da tudi treningi bodo malo počakali, se bom pa vsaj malo bolj vrgla v študij Slika
Glede na to, da sem tako za vikend bolj počivala, sem tudi več razmišljala o hrani heh nooo in tako so enkrat popoldan padle 3 kisle kumarice in ene 10 oreščkov (ful pregreha ane haha)... v glavnem, svoj običajen zadnji obrok sem dala takoj kot prvega in malo skombinirala kar so doma skuhali. V soboto se mi je zaluštala tudi mamina zelenjavna juha (izključno samo zelenjava, začimbe in niiič drugega ni notri!), zraven pa še piščanca z 1 pečeno papriko in žlico olivca, na koncu pa 20g oreščkov.
V nedeljo je bil za kosilo spet piščanec, zraven 50g avokada, malo solate in na koncu spet 20g makadamij.. za 2.obrok sem imela 50g lešnikov, sir sem izpustila ker malo testiram, če se pokaže kakšen vpliv.. zvečer pa itak jajčka s špinačo in putrom Slika
3. obrok.jpg

Današnji obroki:
  • 50g oreščkov (lešnikov in makadamij) + omega3 + vit
  • 2 jajca + 70g paprike + 20g masla (1 jajček mi je zmanjkal Slika)
  • 100g piščančjih jetrc + 1 jajce + 20g masla +150g mešane zelenjave + omega3
<< x

katja1

Mlečnozobec

Vnosov: 211

Odgovor To nov 24, 2015 08:25

Zakaj pa naj bi bilo dobro, da piješ manj?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To nov 24, 2015 12:56

v osnovi je slabše ker telo s časom bolj zadržuje vodo
<< x

TeaB

Pleničar

Odgovor Sr nov 25, 2015 14:12

Ma v bistvu sem bolj sprobala kako je.. mislim, da se mi zelo pozna, pa tudi občutek je trenutno boljši. ne mislim drugače prakticirat
<< x

urby_urby

Mlečnozobec

Vnosov: 212

Odgovor Sr nov 25, 2015 16:56

prebavo imaš OK?
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Preobrazba z Gašperjem Gromom in Maxximumom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM One More razprodaja