Izšla je devetnajsta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

KOMPLET Warrior Rage - Zombie Blood + Shaker za samo 20 EUR LCHF za vedno lačne

Danes je To dec 18, 2018 18:11

Six pack

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

tim2003

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Pe avg 24, 2018 18:01

Six pack

Živijo,
imam en problem in bi potreboval pomoč... redno telovadm vsak dan 6 dni v tedni, 1 dan počivam. Izvajam tudi druge vaje samo zatakne se pri tem... vsak dan naredim za trebušne mišice 200 trebšnjakov in pa 200 dvigov nog... sedaj se mi vidi samo 4 pack pa me zanima katere vaje bi moral še delati da bi imel običajen 6 pack? Slika
Glede prehrane pa gledam da pojem malo več beljakovin in OH kot običajno... drugih dodatkov pa ne jemljem poskušam samo z prehrano čim bolj prilagoditi vnos beljakovin in OH.
Moja teža: 62 kg
Višina: 180 cm
Starost: 15 let
Hvala za pomoč Slika
Lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63366

Odgovor Po avg 27, 2018 10:10

Re: Six pack

trebušnjaki so lahko zelo razviti pa se ne vidijo če je preko maščoba. tu je bistvo hrana in ne izvedba vaj za trbušnjake. lokalno ne moreš izgubljati maščobe.
s tem ko izvajaš vaje za trebušnjake krepiš mišico. če je ta bolj razvita se zna bolj videti, če ni preko maščobe seveda. lahko pa jo treniraš tudi preveč. bo pretrenirana in manjša potem. po moje trebušnjake lahko tam 3x na teden. izvjaja pa vaje tako da čutiš trebušnjake. ne samo nekaj premetavati telesa gor in dol
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

tim2003

Pleničar

Odgovor Po avg 27, 2018 14:10

Aha hvala za pomoč... kaj pa bi moral potem pri prehrani zmanjšati odstotek hrane ki vsebuje veliko maščob?
Glede izvajanja trebušnjakov pa me zanima če bi jih izvajal 3x na teden naj število na dan ko jih delam povečam (glede na to da sem jih do zdaj delal 200 vsak dan 6x na teden) ali ostane isto 200? Izvajam jih pravilno in ne kar nekaj ja... vem da je boljše če si malo več časa uzamem in vajo delam pravilno kot pa da kar nekaj napačno izvajam ker potem ni takega rezultata pa tudi ni dobro za hrbtenico na dolgi rok. Slika
Pa zanima me kakšne vaje bi lahko izvajal za trebušne mišice poleg trebušnjakov in dviga nog?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To avg 28, 2018 15:57

za trebušnjake so najboljše trebušne kontrakcije in dvig nog. z trebušnjaki seveda in ne boki kot mnogi delajo. pri tem moraš mišico čutiti in jo imeti cel čas pod kontrolo.

sodoben človek je zalit prej zaradi preveliko oh kot maščob. kombinacija naj slabša. nekaj pravi maščob pa rabiš nujno. so bolj pomembne za telo kot oh
<< x

tim2003

Pleničar

Odgovor To avg 28, 2018 17:05

Bom poskusil zmanjsati vnos OH... koliko pa potem priporocas OH na kilogram telesne teze?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če avg 30, 2018 19:01

lej to je zelo odvisno od posameznika. das neko realno cifro recimo 2 g na kg in potem glede na rezultat prilagajas

Vrni se na Prehrana in pridobivanje mišic

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Brezplačna knjiga Fit do poletja LCHF za vedno lačne