Izšla je devetnajsta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Brezplačna knjiga Fit do poletja Sukrin

Danes je Sr okt 24, 2018 07:07

Jajca

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

trip87

Pleničar

Vnosov: 13

Odgovor Ne jun 03, 2012 11:04

Re: Jajca

zdravo,
pred kratkim sem spet začel jemat kreatin in že po prvi dozi(5g) se mi je pojavil izpuščaj.... v roku enega dneva je zbledel.... potem sem testno nekaj dni počakal, vzel ponovno kreatin in spet ista zgodba.... tako da se opravičujem, da sem obtožil jajca, kreatin je bil kriv... zgleda zame pač ni kreatin.... med drugim sem tudi opazil čudno napetost v glavi, kot da bi imel en rahel glavobol oz. kot da bi me nekaj stiskalo za glavo...
se pardoniram, ker sem zadnič neupravičeno vrgel slabo luč na jajca :)
<< x

AndrejT

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2324

Odgovor Ne jun 03, 2012 11:09

Za kazen si speci tri jajca :). Tudi jaz ne jemljem kreatin. Me pa zanima, če bi z biotech enzy imel kaj reakcije, ker je notri tudi kreatin, samo v neki drugi obliki. A boš stestiral ? ;)
V avto sem pričel tankati samo olje. Upam, da ta p***** požrešna gre na ketone! Slika
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11113

Odgovor Ne jun 03, 2012 11:44

AndrejT je napisal/-a:Za kazen si speci tri jajca :). Tudi jaz ne jemljem kreatin. Me pa zanima, če bi z biotech enzy imel kaj reakcije, ker je notri tudi kreatin, samo v neki drugi obliki. A boš stestiral ? ;)

Si probal navaden kreatin v kombinaciji s sodo bikarbono?
<< x

AndrejT

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2324

Odgovor Ne jun 03, 2012 12:19

Hmm a veš kaj. Jaz sem imel na sumu kreatin, da se je moje kronično vnetje črevesja zopet prebudilo. Tako, da sem ga kar prekinil takoj in potem nisem nič testiral, ker meni ni ratal samo spuščaj pač pa tri mesece puščanja krvi na wcju in bolečin. Je pa res, da sem trenutno skor čisto ozdravljen Ulceroznega colitisa. Tole bo verjetno zanimivo McAlexu. Kaj je pomagalo ne vem. Veliko psiha zagotovo. En mesec potovanja po aziji je zgleda precej pripomoglo. Upam da stanje ostane tako oziroma da se čisto do konca ustali. Zaradi prehoda hranil namreč.

Uroš kaj pa je forta, če kreatin jemlješ s sodo ?
V avto sem pričel tankati samo olje. Upam, da ta p***** požrešna gre na ketone! Slika
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11113

Odgovor Ne jun 03, 2012 13:29

Sinergija, soda nevtralizira želodčno kislino, zato naj bi bil izkoristek kreatina boljši.

viewtopic.php?f=4&t=28755
http://journals.lww.com/nsca-jscr/pages ... e=abstract

oziroma izdelek na tržišču:
http://trgovina.maxximum.si/kreatin/663 ... apsul.html
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 875

Odgovor So mar 02, 2013 05:29

Uff, ufff kako je sedaj glede tega?
Glede na to da sedaj prehrambeno prihajam k sebi in je pomemben celoten program hranil v produktih, me zanima zakaj gonja proti rumenjakom? A je problem če pojem dve celi jajci zvečer popečeni na domačem olivcu/ali maslu, s koščkom sira ter skledo solate?
Ali je treba rumenjaka izključit...ali kaj, ali kako?Slika

Kako pa je že okoli holesterola? Holesterol v jajcu in le ta v krvi sta dva različna pojma, yes? In vi kateri uničujete hribe jajc na mesec, kakšni so zdravstveni izvidi? Vse ok...?
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 4804

Kraj: Na senčni strani Alp - Soča

Odgovor So mar 02, 2013 10:30

V keto forumu je veliko tega, prečitaj.
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.
Blogility | Super Human Radio
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Ne mar 03, 2013 13:10

GymRage je napisal/-a:V keto forumu je veliko tega, prečitaj.

Bom preveril. HVALA!
Sicer pa upam da me tistih 12 jajc v mesecu ne bo ubilo, četudi zmažem cele. hihi
<< x

TomazHorvat

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 829

Kraj: Borovnica

Odgovor Ne mar 03, 2013 16:20

Jaz jih na teden 150 celih in še živim,čudno... komot jih ješ.
I'm not on a diet,I'm eating healthy!
<< x

indal

Mlečnozobec

Vnosov: 126

Odgovor Po mar 04, 2013 16:36

moja boljša polovica se je v službi zadebatirala z enim doktorjem vsaj tako je rekla in sta debatirala o prehrani. Nakar mu je omenila, da pač jaz jem jajca vsak dan :)

Nakar on pristavi, da so jajca zdrava da je pa velik procent verjetnost da mi bo slabo vplivalo na moje spolovilo in semena. In zdej mi najeda... :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63208

Odgovor Po mar 04, 2013 16:44

kretenizem prve vrste. sorry
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

jero55

Mlečnozobec

Vnosov: 156

Odgovor Po mar 04, 2013 17:03

indal je napisal/-a:moja boljša polovica se je v službi zadebatirala z enim doktorjem vsaj tako je rekla in sta debatirala o prehrani. Nakar mu je omenila, da pač jaz jem jajca vsak dan :)

Nakar on pristavi, da so jajca zdrava da je pa velik procent verjetnost da mi bo slabo vplivalo na moje spolovilo in semena. In zdej mi najeda... :)

Dohtar te hoče diskriminirat, ker ti hoče bejbo spelat.
<< x

fizikalc

Senior Member

Vnosov: 807

Odgovor Po mar 04, 2013 17:36

indal je napisal/-a:moja boljša polovica se je v službi zadebatirala z enim doktorjem vsaj tako je rekla in sta debatirala o prehrani. Nakar mu je omenila, da pač jaz jem jajca vsak dan :)

To je pa to, ko še doktor meša stvari. Preveč je izobražen JBG.
Problem je predvsem v tem, ker večina nasičene maščobe meče v isti koš kot trans maščobe.
Trans maščobe, (kolikor sem zadnjič uspel nekaj prebrati) naj bi poslabšale gibljivost in kvaliteto spermijev, nasičene pa ne.
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor To mar 05, 2013 07:55

TomazHorvat je napisal/-a:Jaz jih na teden 150 celih in še živim,čudno... komot jih ješ.

Hvala Tomaž. Me sila veseli, da lahko posežem po tistih parih tekom tedna in uživam.
Tudi ni problem če dnevno jem skuto, pa pol še jajca. Ni to neki overflow beljakovin ali kakšen problem mrbit?
Verjamem da je to butastvo vprašanje, ampak....
<< x

Maja85

Mlečnozobec

Vnosov: 146

Odgovor To mar 05, 2013 10:22

Ne sekiraj se zaradi skute in jajc. Jaz imam velikokrat oboje na jedilniku na isti dan in mi super odgovarja (skute sicer ne jem vsak dan, jajca pa, sploh zadnje čase). Sploh jajca so eno tako super živilo - nasitijo, polna hranil ... jaz pojem enega celega na dan, zraven pa beljake, pa bi jih najbrž lahko več. Sam mi tako odgovarja zaenkrat. Sej vidiš, da fantje tle uničujejo cele skladovnice pa so čist ok :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehrana in pridobivanje mišic

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost

Activlab promocija beljakovinskih napitkov Sukrin + GRATIS Almitas maslo iz bučnih semen