Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

LCHF za vedno lačne Warrior Crunch Bar

Danes je Sr maj 23, 2018 00:38

Triki in manipulacije pred slikanjem

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

LoGiQuE

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1292

Kraj: Koper

Odgovor Sr dec 20, 2017 17:59

Re: Triki in manipulacije pred slikanjem

ja ja, tako sem mislil, koliko se bi na videzu v mojem primeru, ko nimam lih 5% telesne maščobe, sploh ta malenkost opazila
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 62597

Odgovor Sr dec 20, 2017 19:28

ok :)
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

LoGiQuE

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To dec 26, 2017 14:57

Malo poročam, sedaj ko se je začelo najzanimivejše (vsaj zame)
Včeraj sem imel zadnji trening, danes pa imam prvi dan z OH, 280g riža razdeljenih na 4 obroke. Kako čudno je bilo zjutraj začet dan z zajtrkom, še bolj pa rižem :)
Za vsak primer sem danes zjutraj na tešče naredil prve zaključne slike, nato pa jedel 70g riža, jajčni mafin (2 jajci) z zelenjavo in manjši kos masla. Za danes imam na razpolago še cca. 1l vode in 2 obroka.
Zelo zanimiv proces, me res zanima če bom čez tri dni izgledal kaj drugače.
Čeprav kakšen dan počitka prav paše že komaj čakam, da se vrnem v fitnes. Včeraj sem cel dan čakal, da sprostijo #hashtag za zaključne slike in nato zvečer, ko sem se vrnil domov videl, da je isti kot za začetne :) Bi lahko komot pospešil proces za en dan, ampak OK
<< x

LoGiQuE

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr dec 27, 2017 16:58

Drugi dan polnjenja. Izgleda, da mi je ta riž začepil odtok, saj odkar ga jem ni bilo WCja, razen na vodo. Za danes imam pred sabo še zadnji obrok in zadnjih 25g OH, jajca in nekaj solate z oljčnim oljem ter še 0,5l vode.
Z današnjim dnem opažam, da me obroki ne nasitijo toliko kot sicer, oz. bi še kar naprej jedel in jedel.
Jutri zjutraj torej še zadnjih 70g riža in nato (ponovno) slikanje.
<< x

FRAN

Senior Member

Vnosov: 715

Kraj: Štajerska

Odgovor Če dec 28, 2017 08:37

Morda bi namesto riža, ki je prazna hrana, jedel raje krompir...
»Naj bo hrana vaše zdravilo. Naj bo zdravilo vaša hrana.« Hipokrat
Na ketogeni prehrani - striktni od 28.10.2013
Delni post ali Intermittent fasting
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 62597

Odgovor Če dec 28, 2017 13:13

to je normalno. ker vplivas na inzulin.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

LoGiQuE

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če dec 28, 2017 14:24

Zadeva opravljena, zaključne slike so narejene. Potem, ko sem to opravil sem šel takoj na trening :)
Riž sem izbral, ker mi je bolj všeč in hitreje pripravljen. Pa še v jajca se lepše vmeša kot krompir.
Naredil sem več serij slik: keto, po prvem dnevu OH, po drugem dnevu OH, po obroku OH tretji dan in nato po današnjem treningu. Problem pri slikah je slaba svetloba, kljub dodatni luči. Moram še preučiti slike, katere so boljše, na prvo žogo pa bi rekel, da je po OH vsekakor bilo boljše videti. Pričakoval sem sicer, da bodo žile bolj izstopile, ampak OK.
Na splošno sem z rezultatom narejenim v 16 tednih zadovoljen in imam že plane za naprej. Sedaj si bom nekaj dni, vsaj za praznike privoščil nekaj sira, pršuta, ostalih mlečnih izdelkov, kave in kakšno lchf sladico. Nato pa v sredini januarja nameravam, oz. se pripravljam na to, da bi izpeljal projekt katerega vsaj po objavah na forumu ni izpeljal še nihče - do konca. O tem bom pisal sproti, ampak zahvaljujoč starim temam na forumu sem si ustvaril odskočno desko, kako začeti, drugo pa bo praksa pokazala kako postopati naprej.

najlepša hvala še enkrat za nasvete in pomoč, pa da ne bom samo pri besedah, pokažem eno sliko before/after
Slika
leva slika je bila narejena 10.9., desna pa še na čisti keto pred nekaj dnevi

p.s. seveda sem takoj preklopil na keto. v zadnjih dneh sem se spomnil kaj pomeni imeti več kot 2 obroka dnevno. ni mi všeč :)
Prejšnja

Vrni se na Ketogena dieta

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

BioTechUSA Zero Bar Bemumast 3