Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

LCHF za vedno lačne RAZPRODAJA Nitro Pure Whey -38%

Danes je So maj 26, 2018 16:57

Opozorilo za tiste, ki bi radi testirali ketonsko

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 62627

Odgovor Po maj 23, 2016 15:28

Re: Opozorilo za tiste, ki bi radi testirali ketonsko

Kaj tudi agostino počne je, da si vzame zraven MCT olje. AMPAK POZOR! Če poješ tega preveč boš SIGURNO ves dan preživela na sekretu, 100%, tako da pazi na to! Obstaja sicer MCT v prahu, ki je veliko bolj toleranten, tako da lahko nabaviš tisto. MCT je drugače brez okusa in vonja, tako da ga poliješ na solato in tako poješ. Mogoče lahko že doma začneš s tem prakticirat, da malo telo navadiš na to, da ne bo potem res kakih problemov. ampak RES!!! počasi dodajat, začne se z eno čajno žličko...potem pa vsake toliko povišat. Jaz sem enkrat konkretno jušno žlico na tešče ruknil in sem imel potem naravni klistir....hvala bogu da je bil vikend...

ODZIV SE TU ZELO HITRO SPREMINJA. JAZ LAHKO GRE ZELOV VISOKO BREZ PROBLEMOV. PA SEM IMEL VČASIH PROBLEM ŽE Z ZELO MALO
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Vnosov: 161

Odgovor To maj 24, 2016 11:26

miki80 je napisal/-a:Če slučajno naročiš ketobars, se priporočam za en paket, če ne bo odveč ;)

Sploh ne vem kaj to je, in kje naj kupim??
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Vnosov: 161

Odgovor To maj 24, 2016 11:29

polna luna je napisal/-a:
miki80 je napisal/-a:Če slučajno naročiš ketobars, se priporočam za en paket, če ne bo odveč ;)

Sploh ne vem kaj to je, in kje naj kupim??

Jih sigurno ne bom jedla,ker vsebujejo mlecne izdelke, za vse ostale jih pa lahko narocite tukaj:
http://www.ketobars.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To maj 24, 2016 16:50

vprašanje kak ima vpliv na inzulin..
<< x

miki80

Posting Freak

Vnosov: 1242

Odgovor To maj 24, 2016 16:54

Ma jaz bi naročil če bi bila neka normalna dostava, ampak iz USA robo naročat...se plača več kot je vreden izdelek.

Quest "keto" ploščice nima vpliva na inzulin?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To maj 24, 2016 16:58

nekaj ziher
<< x

miki80

Posting Freak

Odgovor To maj 24, 2016 17:11

no jaz sem testiral enkrat kavo+whey(30g)+maslo(50g) pa ni bilo nobenega odziva, tako da če bi bila ploščica enakih lastnosti, dvomim da bi prišlo do česarkoli bistvenega. Zato pa tudi iščem "mastne" ploščice, ker tiste z preveč beljakovin potem naredijo štalo z inzulinom, mora bit zraven maščoba, da upočasni presnovo.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr maj 25, 2016 09:29

kako veš da ni blo. meriš inzulin?
tudi koliko časa si na keto?
meni je po nekaj mesecih recimo nekaj oh pred treningom pomagalo. sedaj trening veliko slabši
whey me popolnoma zabije. tekoč ali pa v kombinaciji s pravo hrano. in po mojih vedenjih mnoge ki so dolgo na keto.. vse moraš gledati v konteksu
<< x

miki80

Posting Freak

Odgovor Sr maj 25, 2016 09:40

Meril sem glukozo, inzulina se sploh ne da merit doma, v laboratorij pa ne mislim zaradi tega ;)

Ne vem, low carb sem že par let, striktni keto od decembra, vmes sem ga edino sral z preveč beljakovinami, 150g.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr maj 25, 2016 09:42

vem da ne. sem pa napisal ker se mi zdi pomembno. veliko bolj kot glukoza...

si še daleč od all out
<< x

onina

Pleničar

Vnosov: 74

Odgovor So maj 28, 2016 21:52

Da se malo javim. V zacetju maja sem pricela s katonsko,ki sem jo cez 14 dni prekinila,ker mi je mocno razbijalo srce. Nato sem nadaljevala in poskrbela za vec tekocine in nekaj dodatne soli. Malo razvijanja je se bilo,vendar ne tako,kot prvic. Dva dni nazaj so se koncno zaceli kazari ucinki. Mascoba se pocasi topi. Mlecnim izdelkom sem se izogibala,edino smetano na kavi sem obdruala. Tako kavo sem imela za zajtrk. Nato ob 10 obrok iz 2 jajc, maslo,ajvar,kumarice. Nato imam okrog 14 solato,olivca in 100 g mesa. Ob 19 pa kuhano ali svezo zelenjavo z avokadom in 100 g mesa. problem imam edino s filingom,da se moram posladkat in to naredim ali s kavo s smetano,ali s crno cokolado ali zlico arasidovega masla. Je pa obcitna razlika v cutenju hrane in predvsem to,da nimam nihanja sladkorja in ne cutim tresenja ob lakoti. Po izracunih pojem cca 1.200 kcal na 158 cm in 49 kg
<< x

onina

Pleničar

Odgovor Po maj 30, 2016 08:23

ker sem bila čez vikend na morju, se nisem imela možnosti tehtat. Danes zjutraj pa tehtnica pokaže 1 kg več...torej...opazim, da imam na trebuhu manj maščobe, kilogramov pa nič manj oz. še eno več. Kar sem naredila na aktivnosti je 50 počepov in 50 na easy sklec/dan. Od danes naprej skenslam še sladko smetano v kavi in arašidovo maslo...črno čokolado še obdržim. Energija je zaenkrat pod nivojem...slabo, slabo. Edini svetli žarek je zaenkrat manj trebušne maščobe. Grem naprej v boj! :)
<< x

miki80

Posting Freak

Odgovor Po maj 30, 2016 08:28

Če je premalo kalorij in preveč treningov se lahko doseže kontra efekt, torej utrujenost, ker ne pride do primerne regeneracije.

Mogoče še kaj okoli tega za razmislit. Zdrav "tempo" hujšanja je nekje 0.5kg na teden za tiste "suhe" in pa kak 1-2kg za "debele". Presilit kar se tega tiče nima smisla.
<< x

onina

Pleničar

Odgovor Po maj 30, 2016 12:01

Treningov praktično nima (le kakšen počasni tek sem in tja zjutraj na tešče, pa nekaj počepov in sklec). Pri 158 cm in 49-50 kg imam 1.200-1.500 kcal, kar se mi ne zdi premalo. Shujšala pa v enem mesecu, odkar sem na ketonski, nisem nič oz. mi kilogrami varirajo med 49 in 50.
No, saj sami kilogrami me tako ne skrbijo (če stojijo, je ok, samo da se ne dvigujejo). Na ketonski sem zaradi energije, ki pa jo imam čedalje manj...
<< x

WalkingBlind

Pleničar

Vnosov: 14

Odgovor Po maj 30, 2016 13:19

Hej onina. Jaz sem na ketonski (z občasnimi prekrški) leto in pol (160, ok 53 kg). V tem času mi je padla teža za cca. 1 do 2 kg :), in še to šele, ko sem se začela malo "igrati" s 5x5strongliftsi. Je pa res, da ne hujšam namerno, ne štejem kalorij in ne pazim, koliko pojem. Mislim, da od keto, kar se tiče izgube kg, zlasti ženske, ki smo že tako na nekih normalnih kg, pričakujemo/te preveč. Se mi je pa postava vidno preoblikovala (kot da bi se maščoba čisto drugače prerazporedila ali kako bi to poimenovala). Aja, sicer pa plezam 2x na teden in kakšen 5x5 1x na teden. Kar se tiče energije malo na pamet svetujem: poskusi spravit obroke na kup, torej jej 2 obroka ali 1 obrok plus kavo. Pojej več jajc in več masla, če že moraš zaradi kalorij, zamenjaj to dvoje na račun česa drugega. Jaz se sicer v začetnem obdobju ne bi držala nazaj. Je že sam prehod zadosti stresen.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ketogena dieta

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Brezplačna knjiga Fit do poletja Maxximum Team na poti na tekmovanja