Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Maxx Burner

Danes je Če okt 24, 2019 03:09

Opozorilo za tiste, ki bi radi testirali ketonsko

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Pe feb 15, 2013 05:16

Opozorilo za tiste, ki bi radi testirali ketonsko

Rubrika sedaj obstaja že kar neka in dobili smo zelo različne odzive posameznikov. (nekateri se počutijo fenomenalno medtem ko so nekateri z dieto že prenehali). Imamo nekaj novih izkušenj pri običajnem folku in zato bi rad opozoril tiste, ki bi jo radi testirali po tem pisanju in doživeli vse tiste prednosti o katerih v tej temo govorimo in jih nekateri tudi doživimo in opišemo..

Kot sem pričakoval večina ljudi ketonske ne razume oziroma še večja večina ni čisto prepričana v njeno efektivnost/vpliv na zdravje itd. Pa se vseeno odloči. Ne! Če se odločite za ketonsko si pred tem veliko preberite, nekaj časa spremljajte, sprašujte in predvsem jo potem dovolj časa držite.

4 do 5 tednov ketonske ni nič. telo še ni prilagojeno kot je potrebno in negativni vplivi prilagajanja so še zunaj čeprav se lahko počutite že bolje in imate več energije kot prej. Za pravi učinek ketonske moraš biti na njej merjeno v mesecih.
Če se nekdo po 4 do 5 tednih zasekira zaradi holesterola se o ketonski ni pozanimal, če pravi da je je na treningu pump manjši se o ketonski ni pozanimal ali pa je ni dojel, če ima težave s prebavo se ni pozanimal zakaj se to dogaja in kaj se bo s časom dogodilo.

PO DOMAČE TELO RABI ČAS DA SE PRILAGODI NA TAKO VELIKO SPREMEMBO V PREHRANI. OSEBA NAJ SE NAJPREJ PRI SEBI ZA 100% ODLOČI DA BO ŠLA PREKO TEGA IN DA SE ZAVEDA TEGA. NAJ SE INFORMIRA. NAJVEČJA NEUMNOST JE PREKINITI PO 4 DO 5 TEDNIH IN REČI NI ZAME.ČE JE TAKO POTEM NI ZA NOBENEGA!

NAJPREJ PA SE SPLOH VPRAŠAJTE ZAKAJ RABITE KETONSKO. ALI SI ŽELITE SPLOH TISTO PIKO NA I V POČUTJU, V DELOVANJU MOŽGANOV, REGULIRANJU APETITA, ENERGIJI KI VAM JO LAHKO DA. ALI STE PRIPRAVLJENI ZATO NEKAJ STORITI ALI NE. ČE NISTE 100% PREPRIČANI POTEM NE. IZBERETE DRUGO PREHRANO IN TUDI DRUGA PREHRANA ZNA BITI OK. ČE JE POSAMEZNIK ZADOVOLJEN, SE POČUTI DOBRO IN IMA DOVOLJ ENERGIJE JE DEFINITIVNO OK.

ZATO NE HITITE V KETONSKO.PREMISLITE ČE JE PAMETNA ZA VAS. PREDVSEM PA ČE SE ZA NJO ODLOČITE NE NEHAT PO 4 DO 5 TEDNIH. TAKRAT NE DOŽIVITE PREDNOSTI RAZEN MOGOČE REGULACIJE APEITITA, TER LAHKO ŽE NEKAJ VEČ ENERGIJE TER IZGUBE MAŠČOBE.

MI BOMO ŠE VEDNO TU IN VAM POMAGALI Z NAŠIMI IZKUŠNJAMI. DIETA JE RES FENOMENALNA. MORAŠ PA DEFINITIVNO POŠLIHTANO V GLAVI ČE JE SPLOH TO TISTO KAR SI ŽELIŠ.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

alexxb

Mlečnozobec

Vnosov: 175

Odgovor Pe feb 15, 2013 10:00

Re: Opozorilo za tiste, ki bi radi testirali ketonsko

pohvalno :) lepo povedano :D
<< x

AndrejT

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2285

Odgovor Pe feb 15, 2013 12:45

Ministrstvo za zdravje opozarja: pred preičetkom diete se resno posvetujte sami s sabo :)
V avto sem pričel tankati samo olje. Upam, da ta p***** požrešna gre na ketone! Slika
<< x

BlazGabrovec

Mlečnozobec

Vnosov: 375

Odgovor Pe feb 15, 2013 13:02

Keep that in mind.
<< x

zmajcek

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 181

Odgovor Pe feb 15, 2013 16:04

"MI BOMO ŠE VEDNO TU IN VAM POMAGALI Z NAŠIMI IZKUŠNJAMI."

čudovito :)
<< x

TomazHorvat

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 821

Kraj: Borovnica

Odgovor Pe feb 15, 2013 20:31

Vsekakor cel post prebrat in se šele potem odločit ali si res želim.Za 1 mesec ketonske nima kaj dosti smisla.Super si napisal Grom.
I'm not on a diet,I'm eating healthy!
<< x

m!tja

Pleničar

Vnosov: 84

Odgovor Ne feb 24, 2013 17:02

super napisano:)
<< x

Ic3PrIncZ

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 83

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 27, 2013 17:50

Dobra tema, mi je kar malo dala mislit v kaj sem se jaz podala. Danes je namreč moj 6. dan ketonske :) hehe

Priznam da mogoče res še nisem dovolj prebrala na to temo ampak nisem pa niti malo še zgubila upanja da je to to. Zaenkrat se počutim odlično, če čutim nobenih negativnih učinkov, ketončki pa šibajo iz mene že kar nekaj dni.
Me pa še čaka veliiiko učenja in vestno prebiranje tegale foruma.
Light travels faster than sound, that is why some people appear bright until you her them speak.

Hujšam na:
ic3princz.maxximum-portal.com
<< x

ursa

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Sr maj 13, 2015 14:50

Hej, imam vprašanje glede sirov, koliko sira lahko dnevno zaužijem-govorim o feti,gavdi,ementalcu in mozzareli, ravno tako me zanima, kaj se zgodi, če zaužijem preveč arašidovega masla, čeprav ima 7oh/100g, saj se mi to večkrat dogaja in me zanima, če je mogoče to razlog za obstoj na istih kg, kajti v začetnih tednih so predvideni izgubljeni kg(-zaćetni kg vode) meni pa miruje, cm sicer gredo do 2cm tedensko dol. in recept glede lazanje iz bučk, kjer se sir speče, lahko to štejem kot vredu, ali naj raje imam sirov sir? Razmišlajal sem, da mogoče ker isto časno izvajam HIIT vsak dan, 2h pohod ob nedeljah in 3x tedensko tek in telo ni navajeno oboje spr hkrati. Hvala za odgovore, z ostalimi stvarmi sem seznanjena.
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Sr maj 13, 2015 19:06

če je cilj izguba maščobe za nekaj časa omejiš mlečne izdelke

arašidovo maslo zamenjaj z mandljevim, ne gre se samo za OH
<< x

ursa

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Sr maj 13, 2015 19:12

UrosS je napisal/-a:če je cilj izguba maščobe za nekaj časa omejiš mlečne izdelke

arašidovo maslo zamenjaj z mandljevim, ne gre se samo za OH

torej naj kar vse ( sir, jogurt grški, arasidovo in cottage)? ravno sem naredila domače kokosovo mleko, to ohranim, sedaj v kombinacijami z jajci, ribami in mesu al tudi ostranim?
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če maj 14, 2015 07:32

od oreškov občasno mandlje, makadamije in lešnike
kravje maslo lahko pustiš, kokos ni problem
<< x

Casey Ryback

Pleničar

Vnosov: 76

Odgovor Sr maj 20, 2015 21:44

A je tukaj na forumu kak posameznik, ki fura ketonsko že dlje časa, spada med težkaše in trenira redno ter zelo intenzivno?

Sprašujem, ker me zanima, iz katerih virov zaužiije večino kalorij iz maščob in nasploh, kakšne so izkušnje.
<< x

sportnik12

Mlečnozobec

Vnosov: 326

Odgovor Če maj 21, 2015 04:08

Mislim, da moraš to vprašati v dugi temi:)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Če maj 21, 2015 05:58

Ne vem kaj misliš z težkaši. jaz jo furam že proti petem letu in rezultati so ok.
V vsakem primeru pa prvi izbor živalska maščoba kot so rumenjaki, mastno meso, maslo..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
Naslednja

Vrni se na Ketogena dieta

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Activlab 2019-10 FORUM