Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

KOMPLET Warrior Rage - Zombie Blood + Shaker za samo 20 EUR Maxximum Team na poti na tekmovanja

Danes je So dec 15, 2018 19:21

Nakup tekalne steze

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

Lola27

Pleničar

Vnosov: 15

Odgovor Sr okt 10, 2018 21:56

Nakup tekalne steze

Pozdravljeni,

odločam se za nakup tekalne steze. Glede na to, da sem bolj kot ne začetnik kar se tiče poznavanja teh naprav (laufala sem do zdaj sicer zunaj, a zaradi določenih razlogov ne morem več in je edina opcija laufanje doma), me zanima, ali se da kje kupiti za začetek tekalno napravo po zmerni ceni, tam do 500eur. Gledam po različnih trgovinah da so tudi kakšne ugodnejše, po možnosti z obročnim odplačevanjem (do 5 mesecev max, odvisno od cene).
<< x

miki80

Posting Freak

Vnosov: 1267

Odgovor Če okt 11, 2018 06:57

Re: Nakup tekalne steze

Poglej si assault airrunner stezo, baje je top.
<< x

Lola27

Pleničar

Odgovor Po dec 10, 2018 19:38

Spet se oglašam jaz. Lani je potem nisem kupila in sem hodila laufat ven ob normalnem vremenu, vendar to ni to, jaz bi vsaj 5x na teden rada tekla, doma je pač bolj priročno, sploh ko je zunaj veter in mrzlo. Zgornji predlog mi je žal izven dosega finančnih zmogljivosti. Danes sem šla v živo gledat eno v Hervisu, vendar majo na obroke samo na določene kartice, žal ne tudi predplačniško Mastercard. Tako da je opcija samo v gotovini. Zdaj sem doma pregledala še nekaj stez na spletu, v finančnem rangu do 400eur, toliko lahko plačam v enkratnem znesku, vendar se ne želim prenagliti.
Zanima me, ali je 40×110cm sploh dovolj širine in dolžine? Visoka sem resda samo 160cm, koraka nimam dolgega, vendar kljub temu nimam predstave ali je to dovolj tekalne površine za normalen tek. Širina se mi zdi malo preozka, čeprav nisem močna, sem neke normalne suhe postave. Stezo bi občasno uporabljal tudi moj fant, ki je visok 175cm, torej ima daljši korak.
Kakšne mere so tiste, katere naj gledam, da bo tek normalen, a da cena ne bo višja od zgoraj napisane? Zavedam se, da je cena odvisna še od mnogih drugih faktorjev, kot je moč motorja, raznorazne dodatne funkcije itd. itd., vendar upam, da se da najti kaj do 400eur, morda celo malce ceneje?
Kaj priporočate na kaj naj bom najbolj pozorna? Prosim če poveste iz prve roke, najbolj me skrbi širina in dolžina.
<< x

iMKC

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To dec 11, 2018 13:28

Kaj pa je v zimskem času v Sloveniji (ugibam, da si v SI) normalno vreme?
<< x

Lola27

Pleničar

Odgovor To dec 11, 2018 20:25

Lahko govorim kako je pri nas, vsak dan precej mrzlo in vetrovno. Meni to pač niso ugodni pogoji za tek. Grem recimo na sprehod s psom, to je pa tudi to. Sprašujem za nakup tekalne steze, ne za tek zunaj, če ne, ne bi o nakupu sploh razmišljala.

Vrni se na Osnovno o fitnes vadbi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Brezplačna knjiga Fit do poletja Bemumast 3