Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Brezplačna knjiga Fit do poletja One More RAZPRODAJA

Danes je Sr maj 23, 2018 17:47

Slabost po vadbi

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

čebelca1

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To nov 29, 2016 19:20

Slabost po vadbi

Po nekaj letih sem spet začela obiskovati fitnes. Imam 34 let (178 cm in 62 kg). Moj namen ni izguba teže, temveč oblikovanje telesa in pa da pridobim nazaj kondicijo ter se pripravim za smučanje (poleti več tečem, rolam in kolesarim, zdaj pa že 3 mesece nisem naredila zase praktično nič in je že "kriza").
S samim načinom vadbe sem seznanjena (ogrevanje, vaje za segrevanje sklepov, krožni trening, aerobna vadba ob koncu).Težava pa se pojavi po končani vadbi, ker se ne počutim dobro. Ker se bila zdaj komaj nekajkrat, ne pretiravam z obremenitvami in ne preobremenjujem telesa.
Med samo vadbo se dobro počutim. Težava se pojavi takoj, ko po koncu aerobnega treninga (običajno tekalna steza) stopim dol in se mi že rahlo vrti in pričenja slabost). Slabost ni zelo grozno velika, je pa neprijetno. Ko pridem domov si lahko samo pripravim nekaj za pojest in se lahko edino uležem na sedežno, da to mine. Vode vem, da pijem dovolj; tudi pred vadbo vsaj eno uro ne jem ničesar.
Kaj delam narobe?
Zanima me še, katere napitke ali kaj podobnega (za pred vadbo ali po njen) svetujete v mojem primeru - se pravi, da ne izgubljam telesne teže, samo za oblikovanje telesa.
Hvala
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11090

Odgovor Sr nov 30, 2016 09:12

Re: Slabost po vadbi

BCAA pred/med. Probaj dodati sol, lahko je kaj z minerali/vodo.

Kakšna je prehrana?
<< x

fizikalc

Senior Member

Vnosov: 807

Odgovor Sr nov 30, 2016 18:03

Re: Slabost po vadbi

Sliši se bolj kot padec krvnega sladkorja ...
Kaj in kdaj ješ?

Vrni se na Osnovno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

LCHF za vedno lačne Metapure Promocija -40%