Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Brezplačna knjiga Fit do poletja Komplet knjig Bemumast

Danes je Sr maj 23, 2018 17:48

Kako začeti?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

lililulu

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Po mar 03, 2014 14:35

Kako začeti?

Pozdravljeni,
sem popolnoma nova tukaj in imam nekaj vprašanj. Torej za začetek sem mlada mamica (no tako mlada spet ne, letos bom 30). Visoka sem 165, in imam 58 kg. Torej med obema nosečnostima sem se zredila preko 30kg. Seveda je to potem tudi šlo dol, predvsem prvič. Še več kot pa sem pridobila. Postava je bila lepša kot pred porodom :) No in potem se začne ko sem drugič rodila, natančneje 26 mesecev nazaj, sem spet avtomatski shujšala, sicer ne do željene teže ampak nekaj je. Zdaj je telo popolnoma drugačno kot prvič, debela sicer nisem. Jer pa telo postalo mlahavo. Predvsem trebuh, stegna in zadnjica. To me zelo moti. Ljudje sicer ko sem oblečena tega ne opazijo in me sprašujejo kako, da lahko imam po dveh otrocih takšno postavo. V življenju nikoli nisem bila fizično pretirano aktivna. Morem tudi povedati, da ogromnooo jem. Jem vse, skoraj na vsake pol ure...nevem zakaj, vedno sem lačna. Zdaj bi pa prosila za nasvet. Razmišljala sem o fitnesu 3x na teden, bi to bilo dovolj? Kakšna bi naj bila moja prehrana? In kakšne dodatke bi morala jemati? Kakšne treninge mi priporočate? Zanima me tudi, če obstajajo kakšne vaje, da dejansko pomagajo pri učvrstitvi, ki bi jih lahko izvajala doma, ker zna biti sinek tudi dosti bolan. Mogoče se moja vprašanja slišijo neumno, me pa res vse zanima, ker mislim, da je čas, da se malo vzamem v roke. Hvala lepa. :)
<< x

unknown3

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 175

Odgovor To mar 04, 2014 13:02

Re: Kako začeti?

Pravilno zastavljena telesna vadba in prava hrana bi lahko pomagala, tako iz stališča "učvrstitve" telesa, kot tudi s stališča boljšega razmerja hormonov. Glede tega da ješ na pol ure bi rekel da gre za navado (slabo) bolj kot za lakoto. Morda ješ, ker ti je dolgčas, morda ker si pod stresom, itd, kar lahko narediš je, da te navade zamenjaš z novimi (boljšimi) navadami (recimo telesna vadba, druženje s prijatelji...). Upam da te karkoli od napisanega usmeri v pravo smer (: Lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 62602

Odgovor To mar 04, 2014 13:47

Re: Kako začeti?

ali ap zato ker ima zaradi nepravilne prehrane uničen sistem nadzora lakote.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Osnovno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

BioTechUSA Zero Bar Maxx ENERGY BCAA -  moč aminokislin in kofeina