Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Metapure Zero Carb 2 kg + DARILO Activlab Fireblaster Maxximum Team na poti na tekmovanja

Danes je So okt 20, 2018 03:35

tezave

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

ToughLove

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To jul 02, 2013 10:01

tezave

zdravo

imam nekaj tezav s prilagajanjem na pravilno oz bolj zdravo prehrano. moj problem je sledec. v srednji soli sem postala vegetarijanka in v tem vztrajala 5 let. zadnji dve letisem imela razne zdravstvene tezave, prehladi so se ponavljali na dva tedna, slabo pocutje, oblivi vrocine itd. zdravniki so diagnosticirali le pomanjsano scitnico in mi napovedali hormonske tablete. s tem se nisem sprijaznila zato sem zacela uzivati mesne izdelke. moje zdravstveno stanje se je od takrat izboljsalo (ceprav osebna zdravnica zanika da zaradi uzivanja mesa). v dveh letih po zacetku uzivanja mesa sem se (pricakovano) zredila za 10kg. moja tezava pa niso pridobljeni kilogrami, temvec povecanje prsi. v zadnjih dveh letih sem namrec iz kosarice A prisla na skoraj C. vem da bi bilo veliko zensk tega veselih, jaz pa sem zaradi svojih prsi zgubila samozavest. kot dodatek k vadbi vsakic vzamem fat burner in sedaj redno vadim ze 8 mesecev. glede na to da se na prehrano oziram bolj malo sem shujsala le 5 kg, vendar kakor sem ze povedala me moja teza ne skrbi. moje prsi se kljub vadbi "vsak dan vecajo".

torej zanima me, ce lahko fat burner nekako vpliva na rast? oz kaj lahko naredim za zmanjsanje?

najlepsa hvala za odgovor, lep pozdrav
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63202

Odgovor To jul 09, 2013 13:44

Re: tezave

sicer je tvoj problem kompleksen in je nemogoče točno razbrati na osnovi opisanega zato težko tudi reči kako in kaj.. vsekakor je dodatek mesa na tvoje zdravje lahko delovalo zelo pozitvino.

burner bo lahko pomagal pri izgubi maščobe in tako tudi zmanjšanju prsi.seveda pa je tu še en kup drugih dejavnikov.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Osnovno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Maxx Dessert 750 g + DARILO Sukrin Sesame Flour 250 g One More RAZPRODAJA