Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Brezplačna knjiga Fit do poletja Sukrin

Danes je So dec 15, 2018 19:23

napetost v mečih

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

hegu

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Sr okt 03, 2018 13:40

napetost v mečih

Pozdravljeni!

Že par mesecev se zjutraj zbujam s čudno napetostjo v mečni mišici. Ne prime me krč, vendar se mi vsakič zdi kot da sem samo eno stopnjo pred krčem. Bolečina ponavadi čez dan zbledi, tako da je sploh ne čutim, vendar se mi danes vleče tudi v dan. Bolečina je stalna tudi ko sedim. Sem pa opazil da se mi je to začelo dogajati po tem, ko sem začel izvajati vajo dvig uteži nad glavo. Teža je bila okol 25 kg.. Takoj zjutraj ko sem šel po stopnicah se mi je prvič pojavila. Ali je lahko prišlo do kakšne poškodbe vretenc v vratnem delu? Treniram ponavadi dvakrat na teden, med treningom ne čutim nikakršnih bolečin.
Hvala za odgovore
r
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63359

Odgovor Pe okt 05, 2018 08:01

Re: napetost v mečih

zakaj meniš da nisi kaj nategnil v mečih samo
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

hegu

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor So okt 27, 2018 16:38

Zdravo! sem bil odsoten, zato pozn odgovor.. se mi je zdelo da bi lahko bolj bilo povezano s tem dvigom nad glavo, ker se mi je pojavil takoj naslednjo jutro.. in imam že celo življenje probleme s hrbtenico.. poškodba pri smučanju ko sem bil mali in skolioza.. sedaj tega občutka ni več, čeprav sem vajo še izvajal, da vidim, če se mi bo spet pojavilo.. najbrž je bila res kriva samo mišica.. ali pa pomanjkanje magnezija.. sem ga začel jemat .... bom pa spremljal, čese bo še pojavilo.. hvala :)
lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63359

Odgovor Če nov 08, 2018 14:43

ok
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Športne poškodbe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

KOMPLET Sukrin Baking Mix in LCHFlove lešnikov samo 15 EUR Maxximum Team na poti na tekmovanja