Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

 
FB skupina FB skupina 2
 
Danes je Sr apr 01, 2020 08:34

NABBA World 2010 - Uradni rezultati

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Pridružen: Če sep 23, 2004 18:35

Odgovor Če jun 24, 2010 07:35

NABBA World 2010 - Uradni rezultati

MASTERS OVER 40

Jason Corrick UK
Pavlo Zelenko Ukraine
Swen Meyerholt Germany
Ioannis Anagnostou Greece
Safa Tattan Syria
Marco Parisi Italy

not in the final

Jurans Normunds Latvia
Carl Raynes Wales
Luca Cicolella Italy
Ernst Barnet Austria
Aart Karel van de Gruiter Holland
Serhiy Zhukotskyy Ukraine
Christian Castellani France

MASTERS OVER 50

Ricardo Magalhes Brazil
Aivars Visockis Latvia
John Lee UK
Andrzej Brzezinski Poland
Luiz Flavio Felicio Brazil
Tony Rizzo Singapore

not in the final
Raymond Garrett Malta
Filippo Alfani Italy
Dave Steel UK
Thomas Lehmann Germany

JUNIORS

Daniel Barry UK
Pero Tomas Croatia
Ernestas Grigaitis Lithuania
David Senior Scotland
Andrei Gogoase Romania
Nazar Borushok Ukraine

MISS FIGURE II

Viviane Romagueira Santos Brazil OVERALL
Rosanna Harte UK
Karolina Holubcova Czech
Flora Conte Italy
Lilian Okubo Brazil
Neralee Montague New Zeland

not in the final
Ilona Mikniene Lithuania
Barbara Carita Italy
Enza Cordio Italy
Anna Ojala Finland
Tetyana Filippova Ukraine

MISS FIGURE I

Maria Bulatova Russia
Anne-Marie Lasserre Australia
Kristina Kudynova Czech
Dovile Simanaviciute Lithuania
Jody Shuttleworth UK
Debora Moreira Brazil

not in the final
Tais Oshita Brazil
Natalie Jakomis Wales
Maria Dekse Latvia
Olga Kourkoulin Israel
Sonia Chiarabini Italy
Emmanuelle Ogeda France

MISS PHYSIQUE

Larissa Cunha Brazil
Simone Sousa Brazil
Ieva Gasune Latvia
Vera Spanevee Israel
Caroline Wang Austria
Ilona Zarubica Serbia

MR. CLASS IV

Vojtech Koritensky Czech
Jim Kotantonis Australia
Olzirio Anibal Junior Brazil
Fernando Luiz Sardinha Brazil
Cleonir Cesar Costa Brazil
Tom Staunton Ireland

not in the final
Jose Antonio Dos Santos Brazil
Gary Hutton UK
Timo Moisio Finland
Arpad Balasa Serbia

MR. CLASS III

Jindrich Michalek Czech OVERALL
Samoel Munoz Brazil
Gilbert Cuschieri Malta
Philippe Foussard France
Alex Dos Anjos Brazil
Alex Shapovalenko Russia

not in the final
Patrick Schenk Swiss
Jake Nikolopoulus Australia
Brain Hickey Ireland
Tarif El Ghanname UAE
Julio Portet Spain
Janis Visockis Latvia
Jarmo Sohlman Finland
Luca Convertini Italy
Damun David Aghamir Austria
William Thomson Scotland
Didou Rachidi France

MR. CLASS II

Ramzez Tlyakodukov Russia
Abraham Elzaibak Australia
Martin Holub Czech
Edilson De Oliveira Brazil
Stephane Pelloquin France
Sergii Iatsiuk Ukraine

not in the final
Pierre Francisco Brazil
Dominic Scheda Malta
Darren Borg Malta
Luciano Troiano Italy
Neil Brown Ireland
Alon Zukerman Israel
Bernhard Kunze Germany
Mike Holton Australia
Oliver Giordano Malta

MR. CLASS I

Jiri Borkovec Czech
Enda Wright Ireland
Henrique Duggen Brazil
Rob Reinaldo UK
Saso Petek Slovenia
Tomas Toth Slovakia

not in the final
Dejan Tasic Serbia
Milan Blanusa Serbia
Rodney KnightWales
Stas Strosberg Israel
Jasper Blok Holland
Luciano Lucaselli Italy
Lubomir Krhut Slovakia
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Pridružen: Če sep 23, 2004 18:35

Odgovor So jun 26, 2010 20:37

Re: NABBA World 2010 - Uradni rezultati

Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na NABBA World 2010

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


 
FB skupina FB skupina 2
 
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
.