Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po apr 06, 2020 15:16

ZAHVALA

<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor Sr jun 09, 2010 20:36

ZAHVALA

sicer malo pozno, vendar vseeno se bi rad ponovno zahvalil Gromu kot trenerju, motivatorju in sponzorju za še eno osvojeno medaljo. siceri ni blo zopet prvo mesto kot smo planirali ampak vseeno ok. Hvala Grom, super trener in frend predvsem. upam da bova še naprej sodelovala kot do sedaj, če bom le tekmoval. zahvalit se moram tudi vsej ostali ekipi ki je bila top, Petku kot super cimru in motivatorju, mazaču. in pa seveda moji familji s Saro na čelu ki me kot vedno podpira pri vsem tem kljub čudnim dnevom ki pridejo;) Hvala. in seveda vse frendom, ki so kakor koli vdeležini v to. Domenu in Aljoši, ki sta mi brezkompromisno pomagala s fitnesom, super sta oba hvala za vse, lahko se zanesem na vaju. to je to upam da koga nism pozabu.
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:41

Re: ZAHVALA

hvala. samo mogoče bi bilo bolj pametno da vse skupaj napišeš po koncu vseh tekem kot vsakič znova ko dosežeš dober rezultat. ker se boš fajn napisal :)
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor Če jun 10, 2010 08:34

Re: ZAHVALA

se strinjam, pisal pa sm predvsem zato, ker nočem da izpade da sm slučajno ignorantski al pa da mi je kaj samoumevno da je tako al ne vem kako naj napišem da bo jasno:) , predvsem do tebe, ker sem res iskreno hvaležen za vse pomoči pri pripravah v vseh pogledih. sam to. ;)
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com

Vrni se na WFF Universe 2010

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2