Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je So mar 28, 2020 21:43

Kategorija Athletic: Čebron drugi, Jugo prvi, Kreštić 4 FOTO

<< x

CAPONE

Pleničar

Vnosov: 49

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:08

Re: Kategorija Athletic: Čebron drugi, Jugo prvi, Kreštić 4 FOTO

TandM je napisal/-a:Vse mačke zacvilijo, ko jim stopiš na rep. Tako kot je bilo rečeno...če se stopi na oder se mora pričakovati kritiko! Dobre ali slabe, vse je treba znat pri sebi razčistit in je to to. Če pravi da bo do Saprija all-out potem bo lahko tam dokazal kako dober je lahko. Grčija je bila pač čisto mimo. In zakaj Charm vedno znova odgovarja čeprav se je ta tema naj ne bi niti dotaknila...hja...to je pa drugo vprašanje :)

I wish to see what will happen in Sapri! Lets wait...And if he fails again, then he has no excuse!

Morda se mal vidi v ogledalo ali pa...vezi...
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Vnosov: 868

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:15

Slika
<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:18

Sanja: Tam kjer murke cveto...
<< x

GAPI5

Mlečnozobec

Vnosov: 212

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:29

Hjoo Dando dej že nehi pa pust stat no. Sam še pluvaš po folku kle gor, pa pogrevaš kaj kdo je delu, jedu, zasral, pa kaj kdo ni. Pa ka te boli al kdo laže pa na skrivaj je, sej v prvi vrsti laže samemu seb. Brezveze ustvarjaš neke tabore kle na forumu. Če teb ni uspel in se ti je gym zasral in si negativno nastrojen proti nekaterim, ni treba slabe volje ustvarjat na forumu. Se mi zdi, da tu gor visiš bol kot ne iz dolgčasa. Tko da, js mam doma kotliček za popravit pa novo pipo našraufat, haaahaaahaaaa..............................
Matej je bil res off, to vsak laik opazi (ampak se je treba zavedati, da ob Čebronu hitro izgledaš slabo, sem ga videl en dan pred tekmo v Avstriji, slike niso NIČ!!!), ampak razlog da je stopu na oder pozna samo on. Vsak zase ve in smo si različni, jaz vem zase, ti veš zase...
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:31

DANDO, če imaš jajca, povej direktno... po možnosti meni v obraz, lahko pa tukaj na forumu. Očitno je, da te jezik srbi. Daj si duška, da ti bo potem morda malo laže.
<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:31

Sam še ti si manjkal, tebe razumem, ti živiš od tega dnarja.
<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:34

Charmosa je napisal/-a:DANDO, če imaš jajca, povej direktno... po možnosti meni v obraz, lahko pa tukaj na forumu. Očitno je, da te jezik srbi. Daj si duška, da ti bo potem morda malo laže.

Jaz sem šel trenirat drugam ravno zato, da imam mir in ker me tekmovanja ne zanimajo, ti povem tukaj gor, ker ne želim srat v tanovmu fitnesu, da se mi ne bo tam kdo zameru al pa jaz komu, včas težko kakšno požrem, zdaj še težje, ko mam vse poravnano z državo.Tukaj ti povem, ko se srečava, ti bom pa v potrdilo pokimal, od začetka sem vedu, da nakladaš, pumpaš svoje teorije drugim v pamet, pa recimo men, ostali me ne zanimajo, pol se pa v lastnem živem dreku vanj pogrezaš.Si nimamo kaj več povedat.
<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:37

Jaz se umikam iz te teme, ker vem, da bom preko Admina spet potegnu komarja za k....c!
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:38

Si lahko natančnejši? Pa če obtožbe podkrepiš z dokazi, bi bilo sploh super. ;)
<< x

GAPI5

Mlečnozobec

Vnosov: 212

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:41

Js sm mankal? Ne ker živim od tega, ampak ker poznam in eno in drugo plat zgodbe. In vem da težiš ker ti je dougcajt, če bi mel kej za počet u lajfu neb meu sploh časa kle gor viset pa morit folku. Ka te boli kita če kdorkoli laže, pa če mu folk kle gor verjame? Kot sm reku, v prvi vrsti lažejo sami seb. Fora je samo, da nisi nikol niti ene pohvalne besede, konstruktivnega posta tu gor objavu, ampak skos en sam drek mešaš. In delaš egativno vzdušje, čst brez potrebe. Ker teb ni uspel in vsi vejo da si pušnu, ker se je pač o tem velik govoril po forumu, hočeš zdej še na vse ostale vržt slabo luč. Brezveze stari, vzam avto pa majo pa se pelta na morje, to je lajf...
Sanja je tko že sama napisala da jo maš v zobeh, ker sm jo dons vidu ti loh povem da če še nevem kak drek je, zgleda hudičevo dobr... Pa kot je rekla, držala se je plana, tud če je bil napačen. Poznam to, ker se tud sam drim nečesa kot pijanc plota. Ker delam po svoji glavi in sem zelo svež v svetu fitnesa, je dostikrat narobe, ampak za moje pojme je glavno da se držim. Isto je blo pr kolesu, 2x preveč kilometrov delu, ampak delu sm po planu. Ni vedno najboljši rezlutat, si pa dokažeš da imaš voljo...
<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:41

Prav provociraš me!Treniraj , bodi idol ljubljanj+skega ženskega fitnesa karkoli, ne bom se več oglašal.Povedal sem ti jasno in glasno pred vsemi.In za tem stojim, tko kot si lahko vsi ostali mislijo o men karkoli.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:44

dejmo prosim nehat. razčistujte med sabo kje drugje ne na našem forumu in še posebaj ne v temi ki govori o uspehu naših.

BTW ne boste verjel ampak verjamem da bo Matej na naslednji tekmi dokazal da ima več v sebi kot marsikdo drug!
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:45

CAPONE je napisal/-a:Prav provociraš me!Treniraj , bodi idol ljubljanj+skega ženskega fitnesa karkoli, ne bom se več oglašal.Povedal sem ti jasno in glasno pred vsemi.In za tem stojim, tko kot si lahko vsi ostali mislijo o men karkoli.

Pričakovano.

Grom je napisal/-a:
BTW ne boste verjel ampak verjamem da bo Matej na naslednji tekmi dokazal da ima več v sebi kot marsikdo drug!

Agreed.
Zadnjič spremenil Charmosa, dne Sr jun 09, 2010 22:47, skupaj popravljeno 1 krat.
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Sr jun 09, 2010 22:46

Sedaj pa dovolj tega pregovarjanja. Pametovat o stvareh ki so kristalno jasno je brezveze ker se s tem ne bo doseglo nič dobrega, če ima pa kdo višek foušije ali slabe volje pa naj gre v gozd kričat, mogoče bo tam našel koga ki ga to zanima, tu je zgodba zaključena.
Prejšnja

Vrni se na WFF Universe 2010

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2