Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr maj 27, 2020 22:52

Kategorija Athletic: Čebron drugi, Jugo prvi, Kreštić 4 FOTO

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Po jun 07, 2010 15:41

Kategorija Athletic: Čebron drugi, Jugo prvi, Kreštić 4 FOTO

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

kai2

Senior Member

Vnosov: 588

Odgovor Po jun 07, 2010 15:52

Re: Kategorija Athletic: Čebron drugi, Jugo prvi, Kreštić 4 FOTO

kreštič je res off?!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po jun 07, 2010 15:56

ja
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po jun 07, 2010 16:23

Slika

Slika

Slika

Slika
<< x

turk90

Pleničar

Vnosov: 27

Odgovor Sr jun 09, 2010 00:37

Kašen je smisel tekmovat, če si tako zalit?(krestič)
<< x

CAPONE

Pleničar

Vnosov: 49

Odgovor Sr jun 09, 2010 00:58

Ni smisla, kar delat nekaj, kar nisi.To smo že pri enem-eni opazili...Veliko besed,soljenja pameti drugim,na koncu pušiona...V duetu je najlepše.
<< x

turk90

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 11:50

Mja edino, če je nekaterim cilj hodit na tekmovanja in rečt da so bili 4.....in spustit dejstvo da so bili zadnji...
<< x

SebastjanSimler

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 84

Odgovor Sr jun 09, 2010 12:15

priprave na tekmo so odvisne od mnogih dejavnikov in tudi končna forma na odru je lahko kljub uspešnim pripravam čist mimo, če gre kakšna malenkost narobe. pa ne branim Mateja, bo sam pvoedal, če bo želel, za kaj je šlo, mi je pa smešno, da se javljate takšni za katere predvidevam, da nimate niti približno kakšnih tekmovalnih ali vsaj pripravljalnih izkušenj. še bolj možno pa je, da ste vsi z %BF krepko nad 10%, kar je večina uporabnikov foruma - ponavadi tistih najbolj pametnih.

pljuvati po drugih je najlažje, pred svojim pragom pomesti pa ponavadi najtežje - lotite se slednjega pa boste, če ne drugega, vsak zase moralni zmagovalec.

drugače pa čestitke tekmovalcem, tudi zmagovalcema, Čebron je pa itak on fire Slika

<< x

Myself

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 278

Odgovor Sr jun 09, 2010 12:30

Sebastjan se z vsem napisanim strinjam ampak bodimo realni.

V primeru, ki ga opisuje ni šla nikakršna malenkost narobe ampak je bil tole ''major fuck-up'' in dejstvo je da se dite niti najmanj ni držal, ker je bil 14 dni pred tem na fotkah brez izločene vode manj zalit kot na odru.
Da je šla malenkost narobe se lahko reče pri npr. Petku, ki je bil na nedeljski tekmi drug človek v primerjavi s soboto ampak ni bil v soboto niti najmanj zalit.

Tko da glede tega ima Turk90 kar prav...
If you have never been cut in your life, then you are not bulking, you are just fat!
<< x

SebastjanSimler

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 84

Odgovor Sr jun 09, 2010 13:16

govoril sem na splošno, ne o Mateju Slika konkretno pa sem govoril o obsojanju, ki si ga večina na forumu privošči čisto preveč - po moji oceni.

ti pa stisni zobe, da bo forma kot se spodobi Slika

<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 13:36

Sami člani ...
<< x

turk90

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 14:04

Sebastjan to kar govoriš vse razumem...

Samo pač če bi bil sam tak kot je bil matej, nebi šel na tekmo. Sej ne rečem, lahko ostanes malo zalit in tko, samo pri njemu je res forma čisto mimo. Brez zamere, ampak proti drugim, ga je grdo videt na odru.

Če bi to naredil nekdo ki je imel prej 140 kg, in se spucal na 85 kg , bi razumel, ampak sam veš kašno formo ima matej skozi leto... Tako da je ta forma za njega res katastrofa.

Stvar pa je tudi taka,da če gre nekdo na oder, gre zato da se ga ocenjuje. In žal tukaj je težko izrečt kašno pohvalo.

Btw....seba zakaj ti ne tekmuješ naprej? Tvoja forma se mi je zdela super na prvi tekmi..:)
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Vnosov: 868

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jun 09, 2010 14:56

turk90 je napisal/-a:
Samo pač če bi bil sam tak kot je bil matej, nebi šel na tekmo.

To je tako, kot da rečeš, zakaj hodi folk na ljubljanski maraton, če ni v vrhunski tekaški formi. Vsak, tudi Matej, v priprave vloži svoj čas in energijo. Morda tokrat ni bil 100%, ampak to še ne pomeni, da mora nujno odstopit od celotne "igre".

Okej, ti pač v taki formi ne bi stopil na oder, kar je povsem ok, saj je to nenazadnje odločitev posameznika. Tako kot se je Matej odločil, da bo stopil nanj, čeprav se je verjetno tudi sam zavedal, da forma ni takšna, kakršna bi morala biti. Očitno je prevladal kakšen drug faktor, na primer zabavnost same udeležbe na tekmi, morda motivacija za naprej... ali pa kaj čisto tretjega. Who cares, to je samo njegova stvar.

Jaz lahko iz svoje izkušnje povem, da stvari pač ne grejo vedno po planu, pa čeprav se trudiš po najboljših močeh in celo verjameš (včasih zmotno), da delaš vse prav... In na koncu si razočaran nad samim sabo, kar je najbolj boleče. Mnenja ostalih, v tem primeru vas forumašev, morajo biti tu sekundarnega pomena, ali pa sploh nikakršnega. Jaz upam, da se Matej, ko bere vaše kritike, ne obremenjuje z njimi. Če je sam zadovoljen s svojim rezultatom, prav. Če ni, upam, da bo zbral motivacijo in energijo, da dosež takega, s katerim bo. Nobena izkušnja ni slaba, če znaš iz nje potegniti nek nauk. In v našem športu, vsaj po mojem njenju, je precejšnjega pomena to, da preizkusiš več stvari, več različnih principov, dokler ne najdeš tistega, ki ti odgovarja.

Praviš, da je težko izreči pohvalo... Ampak vi greste v drug ekstrem. Imam občutek, da vam je (bolj kot pohvalo) težko izreči kakšno spodbudno besedo, ki bi v tem primeru gotovo bolj koristila. Postavite se za trenutek v njegovo kožo.
<< x

CAPONE

Pleničar

Odgovor Sr jun 09, 2010 15:26

Kakor jaz vem , Grom ne trenira pušione!
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Vnosov: 868

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jun 09, 2010 15:31

Gašper je edini, ki lahko svojemu tekmovalcu kaj očita, vendar sem prepričana, da je/bo to storil osebno in ne javno preko foruma.
Naslednja

Vrni se na WFF Universe 2010

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2