Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po jul 06, 2020 10:46

Pavlinc 4 dni do

<< x

makary

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 942

Odgovor Pe okt 30, 2009 00:12

Moonshadow je napisal/-a:+ top trenerja in voljo ter disciplino, sej nebi blo pravično če nebi bla top uvrstitev potem ;)#ed_op#br#ed_cl#in nebi blo praivčno če za to nebi bil po tekmi poplačan..pavlinc sej veš kaj si mi na facebook napisu..all out pojedina after ;)#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#+ top dodatke#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Pe okt 30, 2009 00:24

kai je napisal/-a:
Moonshadow je napisal/-a:js sm meu prvo 1:30h, zdej pred wff pa 2:30 do 3h na dan...to je odvisno spet od posameznika in ciljev
#ed_op#BR#ed_cl#pa to maš večkrat na dan?ker po treningu več kot uro pomoje ni smiselno?#ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#ponavadi jim razdelim. do 45 minut maksimalno skupaj. če imajo npr. 60 minut je to 2x 30 minut če se le da.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Pe okt 30, 2009 00:25

THeOne je napisal/-a:Komaj čakam da vidim sliko ko bo poln :)#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl##ed_op#SPAN class=postbody#ed_cl#Zakaj pa nenormalno soli v dieti ?#ed_op#/SPAN#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#zelo veliko soli + zelo veliko vode.. + 10 litrov #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#jutri bo že veliko bolje. ker pa je nastop šele v soboto zvečer bova glavno razliko naredila iz petka na soboto in soboto tekom dneva. v soboto ne bo nič vode.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
Prejšnja

Vrni se na WFF World 2009

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

FB skupina FB skupina 2