Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po jun 01, 2020 20:49

Opustila vegetarijanstvo in rodila trojčke

<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 10976

Odgovor Če sep 05, 2013 14:22

Opustila vegetarijanstvo in rodila trojčke

Zdravniki so prepričani, da je k zanositvi pripomogla večja količina zaužitih beljakovin.

Zdravniki so 34-letni Lauri Dixon iz Essexa, ki je vse življenje vegetarijanka, napovedali, da nikoli ne bo mogla imeti otrok. Deset let sta se s partnerjem neuspešno trudila, na koncu pa jima je uspelo z nenavadno dieto.

Zdravniki so Lauri namreč svetovali, naj trikrat na dan je meso, saj da se ji bodo tako povečale koncentracije železa, vitamina B12 in beljakovin v krvi. Napotke je upoštevala, organizem se ji je okrepil, na koncu pa je rodila trojčke. Na svet so privekali Max, Mason in Mia, poroča Daily Mail.

Popolnoma spremenjen jedilnik

Vsak dan je jedla perutnino, slanino, klobasice in hamburgerje, pogosto pa se je prehranjevala tudi v restavracijah s hitro prehrano.

"Spomnim se trenutka, ko mi je ginekolog povedal, da nosim trojčke. Začela sem jokati, saj sem mislila, da bom vse izgubila. Bila sem prepričana, da če sem izgubila enega, prav gotovo ne bom mogla donositi treh," je povedala Laura.

Med nosečnostjo je jedla šest obrokov na dan, sredi noči pa sta s soprogom pogosto hodila v restavracijo s hitro prehrano.

Zdravniki so prepričani, da ji je do zanositve pomagala velika količina zaužitih beljakovin. Čeprav so trojčki rojeni prezgodaj, so popolnoma zdravi.

VIR
<< x

AndrejT

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2283

Odgovor Če sep 05, 2013 15:32

Re: Opustila vegetarijanstvo in rodila trojčke

To pa ja ;)
V avto sem pričel tankati samo olje. Upam, da ta p***** požrešna gre na ketone! Slika

Vrni se na Čvekarije in sprostitev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2