Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Pe nov 22, 2019 11:51

Kompliciranje

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 301

Kraj: Petrovče, Graz

Odgovor Pe jun 27, 2003 15:51

Js moram reči, da ne gledam ne vem kako na hrano. Mogoče bo bolje, ker sem si namislil kupit mikrovalovno in večji hladilnik. Moj problem-ne da se mi kuhat vedno sproti. Vecinoma te dni kr pijem ledeno (iz hladilnika) zmiksano whey+skuta/amino pro z nekaj mletimi mandlni in laneno olje. Držim se večinoma obrokov pred in po fitnesu (to se mi zdi tudi najbolj pomembno). Čez dan sem pa bolj tak (štud. boni &amp; CO). Se pa ponavadi držim, ko si rečem, da je čas za definicijo res 1 mesec konstantno z le do 4 day offi.
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jun 27, 2003 15:54

Glede treninga sem pa ponavadi zelo priden, saj lahko spustim vse frustracije-depresije iz sebe (sploh te dni, ko imam izpitno obdobje paše, da si spraznem glavo in postavim spet psiho na noge). Sicer je trening veliko slabsi (stres, spanec, vrocila) vendar zelo sprosti.
<< x

fred (Natan Hojč)

Mlečnozobec

Vnosov: 320

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jun 27, 2003 21:25

anubis:
tako obnasanje se mi sploh ne zdi cudno...clovek je pac nagnjen k stalnem iskanju bliznjic na vseh podrocjih...tako tudi tukaj.
Vec casa je posveceno iskanju &quot;skrivnosti BB&quot;, preko raznih fancy dodatkov kot pa &quot;meat&amp;potatoes&quot; prehrani in treningu. Kot je rekel Dorian; &quot;there are no BB secrets&quot;.
Podobno kot bi hotel sezidati hiso in namesto temeljev najprej postavil... dimnik.
<< x

faller

Pleničar

Vnosov: 48

Odgovor Pe jun 27, 2003 22:07

potrebno je vedeti kaj so osnove(to je lepo napisal anubis) brez tega itaq ne bo nic...sam ljudje po fitnesih tega se vedno ne stekajo...pa misljo ce je u lepi skatlci da bo pol on tud postal tko lep k una skatlca...
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne jun 29, 2003 16:42

Za anubisa
Po mojem vsak tisti, ki se res drzi prehrambenega plana in nekaj zapravi za dodatke, tocno ve zakaj to dela in ga ne boš prepričal da je to nesmiselno (zihr čuti kako se še pozna odrekanje in držanje pri hrani).

Vrni se na Čvekarije in sprostitev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Crush Bar FORUM Postani Fit