Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Sr okt 16, 2019 03:05

nogometaš jedilnik

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

ratata

Pleničar

Vnosov: 48

Odgovor Če apr 28, 2016 22:12

nogometaš jedilnik

Treniram nogomet(profesionalno),zanima me če ma kdo kakšen dober jedilnik .Shujšal se okoli 8 kg prišel na okoli 5% body fat(185cm,72kg)Zdej res nebi več rd zgublju kg,pa me zanima če ma kdo kakšen dober jedilnik.Rd bi še izboljšu svojo definicijo telesa kar pa ne pomen da bi zgublju na teži(kvečjemu pridobiv kšno čisto mišično kilo.Izogibam se predvsem sladkorju in pa OHjem.Zdej še sam točno nevem a delam napako pri tem da se izogibljam OHjem saj sem občasno predvsem brez energije.
Moj jedilnik je biu do zdej približno takole.

ZAJTERK:2 jajca+300ml beljakov iz steklenice
30g oresckov
PO TRENINGU:WHEY
MALICA:občasno kšna ovsena kaša50g ali grški jogurt ali zrnati sir ali jajca...
KOSILO:150g sladki krompir,250-300g piščanca,zelenjava(brokoli)ali solata (paradižnik,kumara,špinača)
PO TRENINGU:WHEY
VEČERJA:velka skleda solate(zelena solata,špinača,paradiznik..) in meso oz riba cca 300g

Mislm da zauzivam premalo kalorij,zdej pa če mi lahko mogoče vi kako svetujete in mi približno povete koliko kalorij bi moral zaožiti.stakim jedilnikom zauzijem okoli 2000-2300kcal.Nekje sem zasledil da bi jih moral nogometas okoli 3000+kcal...
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Pe apr 29, 2016 06:44

Re: nogometaš jedilnik

Dodaj maščobe. Pozabi na beljake in jej cela jajca. Piščančje prsi zamenjaj za piščančja stegna in podobno.

Obrokom dodaj maščobe = kravje maslo, kokosovo maslo, avokado, olive. In tako zapolni kalorije, imel boš tudi več energije in moči.

Vrni se na Jedilniki forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast