Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je Ne nov 17, 2019 11:47

Moj jedilnik - prosim za pomoč

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

nina2004

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Po apr 04, 2016 11:14

Moj jedilnik - prosim za pomoč

Pozdravljeni!

Spodaj je primer mojega vsakodnevnega jedilnika (osnova ostaja ista, spreminjam priloge ali pa menjam meso za ribe in podobno)

ZAJTRK: 5 beljakov + 30g ovsenih kosmičev + zeleni čaj/kava + 1 kapsula omega 3 + 1 kapsula multivitamin

MALICA: merica proteinov z vodo

KOSILO: piščančja prsa + riž (ne tehtam, ampak odmerim približno pest veliko mero priloge, saj jem kosilo v restavraciji) + malo zelenjave na žaru + solata (zelje/zelena) z žličko olivnega olja in balzamičnim kisom

MALICA 2: 200g skute lidl posnete + 20g ovsenih ali pa malo borovnic ali pa 60g jabolke

VEČERJA: konzerva in pol tune + večzrnati kruh (odmerim porcijo tako, da je nekje 40g OH) + zelenjava

Takrat, ko imam trening pa še PROTEINSKI ŠEJK po treningu (včasih treniram 2 ure po kosilu), včasih pa 1 uro po malici)

PRED SPANJEM še 1 kapsula magnezij

Treniram z utežmi 4 do 5x tedensko; če 4krat potem še 1krat tedensko kardio (vzpon v hrib približno 40min)

Prosim za komentar in pomoč, saj me skrbi, da jem preveč (je res, da nisem nikoli lačna, ampak apetit pa imam in zato se težko odpovem kateremu obroku); rezultati sicer so, vendar se mi zdi da gre vse skupaj prepočasi. Zadnje čase se mi zdi da je tudi moja prebava upočasnjena in trebuh napihnjen.

A bi morala več kardia dodati ali preprosto zmanjšati vnos hrane?

Pa tudi 1krat tedensko imam ziher kakšen obrok OFF (kar pri meni pomeni, da tisti dan po kosilu (ki je običajno kot vsak dan) pojem kakšno sladico ali pa zvečer polovico polnozrnate pice).

Hvala za kakršnokoli pomoč!

Nina
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Po apr 04, 2016 11:54

Re: Moj jedilnik - prosim za pomoč

ce ne dela znizas kalorije predvsem iz oh ker mascob itak nimas.
ampak racunaj na mucenje, ki pa ob volji ob takem jedilniku lahko prinese rezultat.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Jedilniki forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Fitness November 19 - forum