Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Po okt 21, 2019 18:35

Moj LCHF Meni

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

loliy

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 13

Odgovor Po jan 25, 2016 16:35

Moj LCHF Meni

Pozdravljeni!

LCHF način prehranjevanja spremljam že nekaj časa. Prebrala sem že malo morje na to temo.
Prepričala so me predvsem dejstva, ki so v prid zdravju, dobremo počutju in seveda izgubi kilogramov.
Po mnenju moje ginekologinje imam tudi neke hormonske motnje, ki slabo vplivajo na moje počutje, težo
mesečno perilo in še bi lahko naštevali. Zdravila mi ni hotela predpisat ker ni baje ni potrebno,
zato pa mi je svetovala naj sama poskušam poskrbet, da se to sanira. Ker sem brala tudi o pozitivnih
učinkih LCHF na hormonsko ravnovesje sem se odločila, da poskusim.

Po svoje sem si sestavila nek okviren jedilnik, ki mu več ali manj sledim zdaj že 3. teden, vendar sem
se kljub temu odločila, da ga dam na javno razpravo, da razčistimo morebitne napake, dileme, itd.
Bom bolj sigurna!! :) sicer pa moram omenit, da verjetno delam dobro, ker je počutje boljše in tudi teža
se je končno premaknila za 2,5 kg (beri v tednu in pol).

Moji podatki: Višina: 181cm, Teža:80,5 kg (Slika ), treniram 3x na teden uteži in 2x tedensko trening + tekma (Futsal)

Obrok1: 3 domača jajca (omleta mi je Dbest Slika ) + malo zelenjave + 20 g masla
Obrok2: Meso/riba (normalen kos) + zelenjava z maslom/zaseko ali/in zelena solata z olivcem
Obrok3: ponavadi zelena solata s tuno/piščancem/jajcem + 2 žlici olivnega ali žlico bučnega olja/ (ali pa nekaj podobnega kot obrok 2)

To mi več ali manj zadostuje. Ko treniram z utežmi si spijem po treningu še merico ISO whey Zero.

Drugače jemljem še Multivitamine, omega 3 (zjutraj in zvečer) in BCAA (tukaj moram omenit, da imam jabolko in mi je tolk sladka, da jo komaj po grlu spravim, kakšni predlogi?)

Že vnaprej se vam zahvaljujem za vse odgovore, komentarje, itd.!Slika
Don't wish for, WORK for.Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Po jan 25, 2016 16:40

Re: Moj LCHF Meni

testiraj in poročaj :)
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Jedilniki forumašev