Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je So mar 28, 2020 19:03

Jedilnik za obdobje mišične mase...

<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 213

Kraj: Kamnik

Odgovor Ne feb 08, 2009 13:18

Jedilnik za obdobje mišične mase...

V obdobju pridobivanja mišične mase imam namen uporabljati naslednji jedilnik ki sem si ga zamislil... Velik sem 192cm, težak 89kg (% maščobe je okrog 17%)...star sem 19 let.. imam precej hitro presnovo...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#Takoj po bujenju (okoli 8:00)#ed_op#/span#ed_cl# popijem 2 merici maxx wheya (60g praška) in 5g creatina#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(8:30)&nbsp;&nbsp; ZAJTRK:#ed_op#/span#ed_cl# 100g sport muslija + 3dl jogurta (mleka z 0,5% maščobe) + 1 merica WHEYa (ali je potrebno še z zajtrkom zaužiti whey?)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(11:30) DOPOLDANSKA MALICA:#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi + jogurt z 1,3% maščobe#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(15:10)&nbsp; KOSILO:#ed_op#/span#ed_cl# 200g pustega mesa (piščanec, puran, riba, govedina) + 100g riža (150g testenin?) + solata (olivno olje, kis)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(18:00) POPOLDANSKA MALICA (1uro pred treningom):#ed_op#/span#ed_cl# 200g skute + 1 banana #ed_op#span style="color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl#ali#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(19:00) TRENING:#ed_op#/span#ed_cl# 40minut pred treningom 5g bcaa, med treningom popijem 1 liter vode, v vodi raztopim multivitaminsko tableto, takoj po treningu 2 merici WHEYA (60g praška), 5g glutamina#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(21:30) VEČERJA: #ed_op#/span#ed_cl#solata (olivno olje, kis) + 200 ga mesa (piščančja lahka prsa/ puranov šink/ribe v lastnem soku)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(okoli 23:00) PRED SPANJEM: #ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 0);"#ed_cl#5g glutamina, 1 kapsula omega 3 maščob#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#DODATKI:#ed_op#/span#ed_cl# vsi dodatki so iz maxximum shopa, zanima me, če so pravi? (MaxxWHEY, MaxxBCAA, MaxxGLUTAMINE, MaxxCREATINE)... zanima me če potrebujem še kakšne dodatke? Predvsem me zanimajo vitamini (jaz sem imel v mislih šumeče vitaminske tablete, vendar se bojim da niso prave), kaj pa omega3 maščobe? (jaz sem imel v mislih kapsule od .....?)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kako je z razmaki med obroki? Ali zaužijem premalo beljakovin? Zanima me predvsem obdobje okrog zajtrka (ali je potrebno z zajtrkom zaužiti WHEY, če sem ga že takoj po bujenju?... zanima me tudi, če je pijača med treningom prava? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Za vse predloge, kritike in ocene se vam lepo zahvaljujem... #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley14.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1898

Odgovor Ne feb 08, 2009 13:38

Kreatin najprej, potem pa whey.#ed_op#br#ed_cl#8.30 100g ovsenih kosmičev, brez jogurta, ne ni potrebno še enkrat wheya.#ed_op#br#ed_cl#11.30 Sicer lahko piščannčja prsa, vendar so fileji bolši, kvalitetnejši in cenejši. Zakaj jogurt?#ed_op#br#ed_cl#15.30 Belo meso ni isto kot govedina(ima nekaj maščob). Oh-je imaš čudno razporejene. Tukaj okoli 70-80g v prejšnjem obroku je cca. 30g. Olivno olje bo treba izmeriti.#ed_op#br#ed_cl#18.00 Tukaj daj recimo 200-250g govedine(rabiš nekaj omega-6) + tukaj pa daj 100g riža.#ed_op#br#ed_cl#40minut pred treningom BCAA zakaj tako kmalu? Zakaj mulititaminska tableta med treningom?#ed_op#br#ed_cl#21.30 Izmeri maščobe.#ed_op#br#ed_cl#23.00 Nekaj je treba pojesti pred spanjem.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Edini dodatek, ki je res nujen je whey. Šumeče tablete so slaba izbira. One a day si kupi. Omega 3 te pridejo v maxximumu najceneje.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Daj si obroke bolj enakomerno, recimo na 3 ure. OH si razporedi enakomerno(seveda zjutraj in okoli treninga več).#ed_op#br#ed_cl#
<< x

megamass

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 995

Odgovor Ne feb 08, 2009 13:58

Re: Jedilnik za obdobje mišične mase...

desmo je napisal/-a:V obdobju pridobivanja mišične mase imam namen uporabljati naslednji jedilnik ki sem si ga zamislil... Velik sem 192cm, težak 89kg (% maščobe je okrog 17%)...star sem 19 let.. imam precej hitro presnovo...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#Takoj po bujenju (okoli 8:00)#ed_op#/span#ed_cl# popijem 2 merici maxx wheya (60g praška) in 5g creatina#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#PREJ KREATIN#ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(8:30)&nbsp;&nbsp; ZAJTRK:#ed_op#/span#ed_cl# 100g sport muslija + 3dl jogurta (mleka z 0,5% maščobe) + 1 merica WHEYa (ali je potrebno še z zajtrkom zaužiti whey?)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#SAMO OVSENE Z VODO#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(11:30) DOPOLDANSKA MALICA:#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi + jogurt z 1,3% maščobe#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#VEČ PRSI + MAŠČOBE#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(15:10)&nbsp; KOSILO:#ed_op#/span#ed_cl# 200g pustega mesa (piščanec, puran, riba, govedina) + 100g riža (150g testenin?) + solata (olivno olje, kis)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#OK#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(18:00) POPOLDANSKA MALICA (1uro pred treningom):#ed_op#/span#ed_cl# 200g skute + 1 banana #ed_op#span style="color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl#ali#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#MASCOBE...RAJE KAK DRUG VIR B IN OH#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(19:00) TRENING:#ed_op#/span#ed_cl# 40minut pred treningom 5g bcaa, med treningom popijem 1 liter vode, v vodi raztopim multivitaminsko tableto, takoj po treningu 2 merici WHEYA (60g praška), 5g glutamina#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#GLUTAMIN 10 MIN PRED SEJKOM, BCAA TIK PRED TRENINGOM + CREATIN PRED TRENINGOM...PO TRENINGU NUJNO DODAJ MALTODEXTRIN#ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(21:30) VEČERJA: #ed_op#/span#ed_cl#solata (olivno olje, kis) + 200 ga mesa (piščančja lahka prsa/ puranov šink/ribe v lastnem soku) #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#DODAJ OH ! + 3 ZLICE OLIVNEGA#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(okoli 23:00) PRED SPANJEM: #ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 0);"#ed_cl#5g glutamina, 1 kapsula omega 3 maščob #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#DODAJ 5 JAJC!! PO VECERJI OBVEZNO#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#DODATKI:#ed_op#/span#ed_cl# vsi dodatki so iz maxximum shopa, zanima me, če so pravi? (MaxxWHEY, MaxxBCAA, MaxxGLUTAMINE, MaxxCREATINE)... zanima me če potrebujem še kakšne dodatke? Predvsem me zanimajo vitamini (jaz sem imel v mislih šumeče vitaminske tablete, vendar se bojim da niso prave), kaj pa omega3 maščobe? (jaz sem imel v mislih kapsule od .....?)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kako je z razmaki med obroki? Ali zaužijem premalo beljakovin? Zanima me predvsem obdobje okrog zajtrka (ali je potrebno z zajtrkom zaužiti WHEY, če sem ga že takoj po bujenju?... zanima me tudi, če je pijača med treningom prava? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Za vse predloge, kritike in ocene se vam lepo zahvaljujem... #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley14.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
Preveč je glih prav!
<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 08, 2009 14:02

Se pravi, za zajtrk 100g ovsenih kosmičev... z mlekom? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Glede dopoldanske malice sem malo omejen, ker delam in nimam velike izbire...&nbsp; med dopoldansko malico potem brez jogurta? samo polnozrnato žemljo in pišč. prsa? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kosilo: potem je boljša govedina? Kaj pa ribe? (morski list) Glede OH? kako naj jih razporedim? Naj jih bo več v prejšnjem obroku (dop.malici)?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kdaj naj vzamem bcaa? Tik pred treningom?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ne razumem čisto kaj si želel povedati s tem naj izmerim maščobe?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kaj naj pojem pred spanjem? Konzervo rib v lastnem soku? (tuna)?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Glede razporeditve obrokov... malce težje je, ker sem odvisen od delavnega časa, delam od 9h do15h...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#hvala..#ed_op#br#ed_cl#
<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 08, 2009 14:09

Re: Jedilnik za obdobje mišične mase...

megamass je napisal/-a:
desmo je napisal/-a:V obdobju pridobivanja mišične mase imam namen uporabljati naslednji jedilnik ki sem si ga zamislil... Velik sem 192cm, težak 89kg (% maščobe je okrog 17%)...star sem 19 let.. imam precej hitro presnovo...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#Takoj po bujenju (okoli 8:00)#ed_op#/span#ed_cl# popijem 2 merici maxx wheya (60g praška) in 5g creatina#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#PREJ KREATIN#ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(8:30)&nbsp;&nbsp; ZAJTRK:#ed_op#/span#ed_cl# 100g sport muslija + 3dl jogurta (mleka z 0,5% maščobe) + 1 merica WHEYa (ali je potrebno še z zajtrkom zaužiti whey?)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#SAMO OVSENE Z VODO#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(11:30) DOPOLDANSKA MALICA:#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi + jogurt z 1,3% maščobe#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#VEČ PRSI + MAŠČOBE#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(15:10)&nbsp; KOSILO:#ed_op#/span#ed_cl# 200g pustega mesa (piščanec, puran, riba, govedina) + 100g riža (150g testenin?) + solata (olivno olje, kis)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#OK#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(18:00) POPOLDANSKA MALICA (1uro pred treningom):#ed_op#/span#ed_cl# 200g skute + 1 banana #ed_op#span style="color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl#ali#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#MASCOBE...RAJE KAK DRUG VIR B IN OH#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(19:00) TRENING:#ed_op#/span#ed_cl# 40minut pred treningom 5g bcaa, med treningom popijem 1 liter vode, v vodi raztopim multivitaminsko tableto, takoj po treningu 2 merici WHEYA (60g praška), 5g glutamina#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#GLUTAMIN 10 MIN PRED SEJKOM, BCAA TIK PRED TRENINGOM + CREATIN PRED TRENINGOM...PO TRENINGU NUJNO DODAJ MALTODEXTRIN#ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(21:30) VEČERJA: #ed_op#/span#ed_cl#solata (olivno olje, kis) + 200 ga mesa (piščančja lahka prsa/ puranov šink/ribe v lastnem soku) #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#DODAJ OH ! + 3 ZLICE OLIVNEGA#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#(okoli 23:00) PRED SPANJEM: #ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 0);"#ed_cl#5g glutamina, 1 kapsula omega 3 maščob #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#DODAJ 5 JAJC!! PO VECERJI OBVEZNO#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#DODATKI:#ed_op#/span#ed_cl# vsi dodatki so iz maxximum shopa, zanima me, če so pravi? (MaxxWHEY, MaxxBCAA, MaxxGLUTAMINE, MaxxCREATINE)... zanima me če potrebujem še kakšne dodatke? Predvsem me zanimajo vitamini (jaz sem imel v mislih šumeče vitaminske tablete, vendar se bojim da niso prave), kaj pa omega3 maščobe? (jaz sem imel v mislih kapsule od .....?)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Kako je z razmaki med obroki? Ali zaužijem premalo beljakovin? Zanima me predvsem obdobje okrog zajtrka (ali je potrebno z zajtrkom zaužiti WHEY, če sem ga že takoj po bujenju?... zanima me tudi, če je pijača med treningom prava? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Za vse predloge, kritike in ocene se vam lepo zahvaljujem... #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley14.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#aha...ok, razumem, zjutraj ovsene kosmiče z vodo...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#dopoldanska malica: več prsi... bo 200 gramov dovolj? ... več maščob? hmm... najbrž jogur z več maščobami ne bo dovolj?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#popoldanska malica... govedina in riž potem?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#po treningu: koliko maltodekstrina? (60g wheya + 30g malto?)&nbsp; ali manj wheya in več maltomaxxa?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#5 jajc?... samo beljake ali tudi rumenjake? V jati vem da prodajajo samo beljak... kaj pa to?#ed_op#br#ed_cl#
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne feb 08, 2009 14:10

Z vodo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Eni delajo eni smo v šoli, pa še zmeraj jemo. Pripravi si doma.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Lahko, samo jih imaš že tako veliko v vseh obrokih, da te ne bo zalilo.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#10min prej.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Na žlico, 2 oz. 3 žlice.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#JAjca kot je bilo že povedano, lahko pa tuno v lastnem soku vendar dodaj še maščobe. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 08, 2009 15:52

#ed_op#link rel="File-List" href="file:///C:%5CUsers%5CUPORAB%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml"#ed_cl##ed_op#link rel="themeData" href="file:///C:%5CUsers%5CUPORAB%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx"#ed_cl##ed_op#link rel="colorSchemeMapping" href="file:///C:%5CUsers%5CUPORAB%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml"#ed_cl##ed_op#!--[if gte mso 9]#ed_cl##ed_op#xml#ed_cl# #ed_op#w:WordDocument#ed_cl# #ed_op#w:View#ed_cl#Normal#ed_op#/w:View#ed_cl# #ed_op#w:Zoom#ed_cl#0#ed_op#/w:Zoom#ed_cl# #ed_op#w:TrackMoves/#ed_cl# #ed_op#w:TrackFormatting/#ed_cl# #ed_op#w:HyphenationZone#ed_cl#21#ed_op#/w:HyphenationZone#ed_cl# #ed_op#w:PunctuationKerning/#ed_cl# #ed_op#w:ValidateAgainstSchemas/#ed_cl# #ed_op#w:SaveIfXMLInvalid#ed_cl#false#ed_op#/w:SaveIfXMLInvalid#ed_cl# #ed_op#w:IgnoreMixedContent#ed_cl#false#ed_op#/w:IgnoreMixedContent#ed_cl# #ed_op#w:AlwaysShowPlaceholderText#ed_cl#false#ed_op#/w:AlwaysShowPlaceholderText#ed_cl# #ed_op#w:DoNotPromoteQF/#ed_cl# #ed_op#w:LidThemeOther#ed_cl#SL#ed_op#/w:LidThemeOther#ed_cl# #ed_op#w:LidThemeAsian#ed_cl#X-NONE#ed_op#/w:LidThemeAsian#ed_cl# #ed_op#w:LidThemeComplexScript#ed_cl#X-NONE#ed_op#/w:LidThemeComplexScript#ed_cl# #ed_op#w:Compatibility#ed_cl# #ed_op#w:BreakWrappedTables/#ed_cl# #ed_op#w:SnapToGridInCell/#ed_cl# #ed_op#w:WrapTextWithPunct/#ed_cl# #ed_op#w:UseAsianBreakRules/#ed_cl# #ed_op#w:DontGrowAutofit/#ed_cl# #ed_op#w:SplitPgBreakAndParaMark/#ed_cl# #ed_op#w:DontVertAlignCellWithSp/#ed_cl# #ed_op#w:DontBreakConstrainedForcedTables/#ed_cl# #ed_op#w:DontVertAlignInTxbx/#ed_cl# #ed_op#w:Word11KerningPairs/#ed_cl# #ed_op#w:CachedColBalance/#ed_cl# #ed_op#/w:Compatibility#ed_cl# #ed_op#w:BrowserLevel#ed_cl#MicrosoftInternetExplorer4#ed_op#/w:BrowserLevel#ed_cl# #ed_op#m:mathPr#ed_cl# #ed_op#m:mathFont m:val="Cambria Math"/#ed_cl# #ed_op#m:brkBin m:val="before"/#ed_cl# #ed_op#m:brkBinSub m:val="--"/#ed_cl# #ed_op#m:smallFrac m:val="off"/#ed_cl# #ed_op#m:dispDef/#ed_cl# #ed_op#m:lMargin m:val="0"/#ed_cl# #ed_op#m:rMargin m:val="0"/#ed_cl# #ed_op#m:defJc m:val="centerGroup"/#ed_cl# #ed_op#m:wrapIndent m:val="1440"/#ed_cl# #ed_op#m:intLim m:val="subSup"/#ed_cl# #ed_op#m:naryLim m:val="undOvr"/#ed_cl# #ed_op#/m:mathPr#ed_cl##ed_op#/w:WordDocument#ed_cl##ed_op#/xml#ed_cl##ed_op#![endif]--#ed_cl##ed_op#!--[if gte mso 9]#ed_cl##ed_op#xml#ed_cl# #ed_op#w:LatentStyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="true" DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="0" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 7"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 8"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 9"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 7"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 8"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 9"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="35" QFormat="true" Name="caption"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="10" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="1" Name="Default Paragraph Font"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="11" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="22" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="20" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="59" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Placeholder Text"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="1" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Revision"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="34" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="29" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="30" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="19" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="21" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="31" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="32" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="33" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="37" Name="Bibliography"/#ed_cl# #ed_op#w:LsdException Locked="false" Priority="39" QFormat="true" Name="TOC Heading"/#ed_cl# #ed_op#/w:LatentStyles#ed_cl##ed_op#/xml#ed_cl##ed_op#![endif]--#ed_cl##ed_op#style#ed_cl##ed_op#!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;}@font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}.MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}.MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;}@page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;}div.Section1 {page:Section1;}--#ed_cl##ed_op#/style#ed_cl#OK... a je tako bolje?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#p class="MsoNormal"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#Takoj po bujenju : #ed_op#/span#ed_cl##ed_op#span style="color: black;"#ed_cl#Najprej 5g Creatina, nato 2 merici WHEYA.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#ZAJTRK:#ed_op#/span#ed_cl# 100g ovsenih kosmičev z vodo #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#DOPOLDANSKA MALICA:#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z#ed_op#br#ed_cl#200g lahkih piščančjih prsi + jogurt#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#KOSILO:#ed_op#/span#ed_cl# 200g pustega mesa (piščanec, puran,#ed_op#br#ed_cl#riba, govedina) + 100g riža (150g testenin?) + solata (olivno olje, kis)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#POPOLDANSKA MALICA (1uro pred treningom):#ed_op#/span#ed_cl# 200g skute + 1 banana #ed_op#span style="color: red;"#ed_cl#ali#ed_op#/span#ed_cl# polnozrnata žemlja z 150g lahkih piščančjih prsi#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#TRENING:#ed_op#/span#ed_cl# #ed_op#span style=""#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/span#ed_cl#10 minut pred treningom BCAA + Creatin, po#ed_op#br#ed_cl#treningu 2 merici WHEYA + 3 žlice Maltodekstrina#ed_op#br style=""#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl##ed_op#o:p#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/o:p#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#p class="MsoNormal"#ed_cl##ed_op#span style="color: rgb(0, 0, 127);"#ed_cl#VEČERJA: #ed_op#/span#ed_cl#solata (olivno#ed_op#br#ed_cl#olje, kis) + 200 ga mesa (piščančja lahka prsa/ puranov šink/ribe v lastnem#ed_op#br#ed_cl#soku) + polnozrnata žemlja#ed_op#br#ed_cl##ed_op#!--[endif]--#ed_cl##ed_op#/p#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="font-size: 11pt; line-height: 115%;" calibri="" ,="" sans-serif="" ;="" color:="" rgb(0,="" 0,="" 127);=""#ed_cl#PRED SPANJEM: #ed_op#span style=""#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#span style="font-size: 11pt; line-height: 115%;" calibri="" ,="" sans-serif="" ;="" color:="" black;=""#ed_cl#5 Jajc #ed_op#/span#ed_cl##ed_op#span style="font-size: 11pt; line-height: 115%;" calibri="" ,="" sans-serif="" ;="" color:="" red;=""#ed_cl#ali #ed_op#/span#ed_cl##ed_op#span style="font-size: 11pt; line-height: 115%;" calibri="" ,="" sans-serif="" ;="" color:="" black;=""#ed_cl#Konzerva rib v lastnem soku +#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#span style="font-size: 11pt; line-height: 115%;" calibri="" ,="" sans-serif="" ;="" color:="" rgb(0,="" 0,="" 127);=""#ed_cl# #ed_op#/span#ed_cl##ed_op#span style="font-size: 11pt; line-height: 115%;" calibri="" ,="" sans-serif="" ;="" color:="" black;=""#ed_cl#5g glutamina, 1 kapsula omega 3 maščob#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Še dve stvari me malce begata.... sem v dilemi pri popoldanski malici, kakšen naj bo drug vir B in OH? Mogoče beljakovinski šejk? Ribe? Mogoče losos? Zelo rad jem lososa, kam naj ga vnesem (če sploh kam)... Bega pa me tudi jogurt pri dopoldanski malici, naj popijem jogurt (ne lahkega) ali naj ga popolnoma izpustim? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Ne feb 08, 2009 16:49

#ed_op#DIV#ed_cl#S tem jedilnikom ne boš dosegel optimalnega prirasta. Pa tudi redil te bo lahko hitro. Seveda odvisno od tvoje porabe kalorij in če kaj takega zraven uporabljaš. ampak sploh ne dober za maso. #ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

maaatj

Mlečnozobec

Vnosov: 113

Odgovor Ne feb 08, 2009 16:55

Kako pa si vi pripravite kosmiče z vodo? Pač v vodo vržete 100g kosmičev in to pojeste?
<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 08, 2009 16:58

Grom je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#S tem jedilnikom ne boš dosegel optimalnega prirasta. Pa tudi redil te bo lahko hitro. Seveda odvisno od tvoje porabe kalorij in če kaj takega zraven uporabljaš. ampak sploh ne dober za maso. #ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Aha...kaj moram spremeniti? V bisrvu sm zdej čist zbegan #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley4.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Ne feb 08, 2009 17:01

kaj če bi malo pogledal forum ali pa si prebral članek na portalu.. izbor hranil imaš ko na starodmodni dieti le kalorij imaš veliko. To je sicer palilo pri uporabi določenih substanc ampak daleč od prave zadeve.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne feb 08, 2009 18:11

Grom cilja pomoje na maščobe. Daj si v vsak obrok 20-30g maščob.
<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 08, 2009 19:59

Aha... se pravi 20 - 30g maščob na obrok + 45g beljakovin... kako pa z oh... 45g? a je preveč?&nbsp;
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne feb 08, 2009 20:03

Maščobe 20-30, B 30-50, Oh daj za začetek 50g na obrok in več zjutraj oz okoli treninga. BOš videl ali te zaliva, če te pa ne boš pa višal oh.
<< x

desmo

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 08, 2009 20:05

ok...hvala.. šr to me zanima, potem pa mislm d mam dost informacij... Zanima me kako je z dodatki k hrani... mislim ajvar, gorčica... hren? A jih lahko jem zraven kosila recimo če sm na masi? Kečapa vem da ne smem... kaj pa to troje?
Naslednja

Vrni se na Jedilniki forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 11 gostov

FB skupina FB skupina 2