Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast

Danes je Če feb 20, 2020 08:42

Jedilnik

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Pavlic

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Pe jul 10, 2009 16:17

Jedilnik

Zravo,#ed_op#br#ed_cl#imam problem saj se nemorem znebiti maščobe okoli pasu. Zato#ed_op#br#ed_cl#sem se odločil da, se poostrim jedilnik in vaje in zato sem seobrnil na#ed_op#br#ed_cl#vas:)#ed_op#br#ed_cl#Bral sem da, pri dijeti je treba zaužiti čim manj oz. nič OH#ed_op#br#ed_cl#in M in čim več B. Naj povem da računal si nisem nič sem pa imel#ed_op#br#ed_cl#jedilnik nekako takole sestavljen.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Z: ovsene kosmiče + 1 čajna žlička lanenega olja + whay#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#M1: skuta + banana (jabolko,...)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#K: piščančje prsi + zelenjava#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#M2: lešniki + sadje ali zelenjava#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#(pred treningom BCAA)#ed_op#br#ed_cl#Trening: (1h ali več)#ed_op#br#ed_cl#(po treningu BCAA + Whay)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#V:Tuna v lastnem soku + zelenjava (ali pa&nbsp; riž + zelenjava)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Sedaj pa me zanima ali je jedilnik&nbsp; uredu če, ni kaj je naroe kaj naj spremenim.#ed_op#br#ed_cl#Od dodatkov jemlem kot ste videli BCAA in pa Whay.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Hvala, pavlicu za account:)#ed_op#br#ed_cl#
<< x

mulc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1898

Odgovor Pe jul 10, 2009 18:27

OH imaš v vsakem obroku, tako da najbrž veš, da ti ni ravno uspelo.
<< x

Pavlic

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor So jul 11, 2009 11:48

Kaj pa naj potem dam v jedilnik da nebo nič OH (banane,&nbsp; ovseni kosmiči,... odpadejo)

Vrni se na Jedilniki forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner