Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je Sr dec 11, 2019 00:44

Presne pomarančne kroglice

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

GasperZa

Mlečnozobec

Vnosov: 153

Odgovor Ne mar 10, 2013 14:01

Presne pomarančne kroglice

Pozdravljeni ljubitelji sladkih dobrot, da se razumemo s pravimi sladkorji, maščobami, beljakovinamiSlika

Ni moj recept, sem ga pa včeraj prakticiral in lahko povem, da so za sproti pošle, brez da bi "škljocnil" in objavil fotografijo. No recept se videl v včerajšnjih novicah in se mi je zdel sestavljen iz zdravih sestavin in sem zato moral preizkusiti tudi sam. Bom pa drugič probal z marelicami namesto datljev, ker so mi kar malce presladki.

Slika

Pri prakticiranju nisem uporabil agavinega sirupa in kardamoma, ker ISKAL ISKAL in nisem našel v policah ...
<< x

JasnaM

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 556

Odgovor Ne mar 10, 2013 14:20

Re: Presne pomarančne kroglice

GasperZa je napisal/-a:Pri prakticiranju nisem uporabil agavinega sirupa in kardamoma, ker ISKAL ISKAL in nisem našel v policah ...

Jaz namesto agavinega sirupa uporabim kar med.
Kardamom pa najdeš v vsaki bolje založeni trgovini med začimbami. (Marcator, Spar)
Dream until your dreams come true.
<< x

GasperZa

Mlečnozobec

Vnosov: 153

Odgovor Ne mar 10, 2013 14:27

Re: Presne pomarančne kroglice

Sirup, ima pomojem učinek sladkega, ker mi je pa tudi brez tega čisto dovolj sladko (skor malce preveč) tako da nič ne pogrešam, res pa da bi bilo mogoče drugačnega okusa..
Bil sem v Sparu in Merkatorju in nism in nism našu, zdej ko sm rabu, drugič se bom "spotaknu" ob to začimbo xD

Vrni se na Zdravi in dietni recepti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Postani Fit