Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Ne nov 17, 2019 19:23

Pečena skuta

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

skuta

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 250

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jul 17, 2007 09:18

Sem zadevo sprobal in lahko rečem, da je res odlično!
dodal sem pa šel whey z okusom kokosa....
njammii
"Zraven zelenjave je v redu kakšne beljakovine. Če pa delaš hud trening pa tudi proteine."
<< x

Pierce

Senior Member

Vnosov: 638

Kraj: Brestanica

Odgovor Če jul 19, 2007 13:01

jaz naredim malo drugače in sicer 500g skute, potem 2-3žlice kisle smetane, 1vanilijev sladkor, 1rumenjak, malo natrena v tekočini in limonin sok...recimo 2-3žličke. to vse skupaj zmešam dam v neko ponev...v pečico na 160stopinj za 30min. ohladimo in jemo :D
Ne vadi težje, Vadi pametneje!!!
<< x

jurgole

Mlečnozobec

Vnosov: 113

Kraj: velenje

Odgovor Če jul 19, 2007 13:10

sam to pa ni ravno fit
kr premetavat kvihte heh
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor Če jul 19, 2007 16:38

No ja, meni se zdi še sprejemljivo. Sej tiste 2-3 žlice kisle smetane in rumenjak je na cel pladenj in torej ne na 1 obrok/osebo, ampak se porazdeli ... Jaz bi dodala še malo ruma
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 964

Kraj: ljubljana-bežigrad -(sokol tivoli)

Odgovor Če jul 19, 2007 18:08

Staša je napisal/-a:Pri 160 nekje ... je pa to preverjeno okusna zadeva

tok pacaš pa ne da bi povabila na pokušino. sj sj, si bom vse zapomnu
"Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy *** weights"
Slika

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself".........Friedrich Nietzsche
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 758

Odgovor Pe mar 29, 2013 06:18

Re: Pečena skuta

Ja pa KAJ STE JA NORI. JA PA KAJ STE JA NOOOOOOOORI!!!SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Včeraj prebral tole temoSlika, kontaktiral prijatelja veščega fitnesa in te vrste prehrane ter danes ob 3.20 že pacal poln pričakovanja!! Sam sem pekel zadevo na teflonu in nizkem ognju. Konsistenca in izgled pa kot palačinkaSlika. AAAAAAAAA. NORO. KAKŠEN OKUS, VONJAVESlikaSlikaSlika! Najboljši mi je hrustljav rob in tiste črne pike med belino skute in jajca. Kot FAJN zapečene palačinke. Jooooj, meni se kar še sline cedijo. Naredil iz 70g skute. Kaj šele ako bi delal iz vaših količin!!! To bi že bil greh, ker bi se BASAL sila nekolturno. KOT SESTRADAN PES!!!!

OPOZORILO: Za FANATIKE SKUTE!! (ostali NE BERITE!Slika)
O zajtrku pa le toliko, da klobuk dol ter poklonov poln dan za mojega velikega prijajteljaSlika, ker mi je zaupal in povedal recept za na teflonu pečeno SKUTO!!! To pa je nekaj tako dobrega in posebnega da je ne smemo vsak dan jest, ker si ENOSTAVNO ne zaslužimo. Hrana za GRŠKE BOGOVE (v času antike seveda. Sedaj si takšnih dobrot ne privoščijo, ker šparajo! Recesija ) in VELIČINE. Jeeeeeejžeš! Še sedaj se mi meša.
Še bom jedel palačinke? Jih bom še gratiniral? V dilemi saj, če lahko ravno tako naredim pečeno skuto, dodam na grobo pasirano sadje, ter posipam s cimetom ne rabim nič več. Če pa želite, pa dasta v maso še rozine. Jaz sem dodal samo vanilijevo aromo in malo sojinega mleka, da se je lažje premešalo. Ehhh...jaz bi to cel dan jedel.
<< x

miha1985

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To apr 09, 2013 11:56

No pa sem tole zadevo pozkusil tudi sam. Sam sem dodal še malo MaxxShake ali MaxWhey in pa pest zmrznjenih malin. Moram reči, da je tole noro okusno in super ideja za malico v službi. Si samo spakiram v posodo in malica je tu. ;)
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor To apr 09, 2013 12:24

miha1985 je napisal/-a:No pa sem tole zadevo pozkusil tudi sam. Sam sem dodal še malo MaxxShake ali MaxWhey in pa pest zmrznjenih malin. Moram reči, da je tole noro okusno in super ideja za malico v službi. Si samo spakiram v posodo in malica je tu. ;)

SlikaSlika
WELCOME TO THE CLUB!
<< x

exstremist

Pleničar

Vnosov: 73

Odgovor Ne apr 14, 2013 16:36

jaz sem beljake penasto umešal in dodal še rumenjake pa dodal sem domačo marmelado brez sladkorja enkra sem pa probal tudi za malo jabolk in marmelado. pa tudi iz wheyem je super SlikaSlikaSlikaSlika odlično je. rezultat tega: pečena skuta=prazen pekač v enem dnevu Slika
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Po apr 15, 2013 05:40

exstremist je napisal/-a:jaz sem beljake penasto umešal in dodal še rumenjake pa dodal sem domačo marmelado brez sladkorja enkra sem pa probal tudi za malo jabolk in marmelado. pa tudi iz wheyem je super SlikaSlikaSlikaSlika odlično je. rezultat tega: pečena skuta=prazen pekač v enem dnevu Slika

SlikaSlikaSlika
<< x

Simgi

Pleničar

Vnosov: 67

Odgovor So apr 20, 2013 19:12

A skuta nič ne spusti vode?
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Ne apr 21, 2013 04:35

Odvisno. Moja ne, ker je UBER suha oz. nepasirana. Če pa imaš bolj mokro, pa peci na nizkem ognju, da zadeva izpari, pa bo ravno tako šlo...
<< x

_Sunny_

Senior Member

Vnosov: 502

Odgovor So maj 11, 2013 16:27

mbrando, koliko časa se to na teflonu peče? kot palačinke ali dlje?
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Ne maj 12, 2013 05:17

_Sunny_ je napisal/-a:mbrando, koliko časa se to na teflonu peče? kot palačinke ali dlje?

Bolj kot ne stvar okusa/oči. Ko pečeš zadevo, je ne pusti tako samoumevno kot palačinko na teflonu, saj se lahko kaj hitro zažge in roma v smeti. Bi pa bilo škoda, da nekaj tako dobrega zavržeš, pa še v tem času, ko ni denarja ravno na pretek...

Če imaš nepasirano in fajn suho skuto bo zadeva kar gladko šla skozi. Poskrbi le, da je teflon fajn razgret, nato navrži skuto umešano z jajčko, zmanjšaj ogenj in jo lepo razmaži po teflonu v debelino 1/2 prsta. 2-3min, pa preveri kako kompaktna/čvrsta je. Potresi teflon in če se premika, pol že veš, da se je spodaj zapekla.
Obrneš pa tako (priporočam vsaj) da teflon vzameš in ognja, na njega obrneš jedilni krožnik, nato pa samo zvrni "palačinko" na krožnik in jo samo zdrsni nazaj na teflon. EASY BUSY in NI ŠANS da razpade ali kaj.
Peči spet po želji in vmes malo pritisni z lopatico po palačinki, da vidiš če še pride kaj tekočine iz sredice. Če ja, pečeš še malo dlje, ampak imej res na malem ognju...

Če pa je pasirana oz. mokra pa prvo na nizkem ognju peči da izpari čim več tekočine, šele nato obrni oz. povečaj ogenj.

Skrakta...po filingu pa boš uspel 100%
<< x

exstremist

Pleničar

Vnosov: 73

Odgovor Pe maj 24, 2013 18:56

fantje in dekleta to morate probat, mal sem predelal recept iz maxx portala schwarzwald skuta in meni se zdi več kot odlično Slika

sestavine:
pusta skuta
češnje
maxx shake vanilija
cimet
LCA 1,3 probiotik navadni jogurt

v posodico damo skuto, potem posebaj v blender nalijemo jogurt LCA in maxx shake in zmiksamo, masa naj bo bolj gosta in potem polijemo to maso čez skuto, po vrhu namečemo češnje in fajn potresemo iz cimetom.Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zdravi in dietni recepti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel