Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Fitness November 19 - forum

Danes je Sr nov 13, 2019 16:47

Pečena skuta

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 758

Odgovor Po maj 27, 2013 07:05

Re: Pečena skuta

exstremist je napisal/-a:fantje in dekleta to morate probat, mal sem predelal recept iz maxx portala schwarzwald skuta in meni se zdi več kot odlično Slika

sestavine:
pusta skuta
češnje
maxx shake vanilija
cimet
LCA 1,3 probiotik navadni jogurt

v posodico damo skuto, potem posebaj v blender nalijemo jogurt LCA in maxx shake in zmiksamo, masa naj bo bolj gosta in potem polijemo to maso čez skuto, po vrhu namečemo češnje in fajn potresemo iz cimetom.Slika

Slika.
Bi rekel da je Slika.
Kaj pa če bi uporabil maxxdessert panno namesto shake vanilije? Vanilija in panna si nista tako daleč narazen, glede okusa. Zraven pa čvrst 1,3 jogurt....
<< x

exstremist

Pleničar

Vnosov: 73

Odgovor Po maj 27, 2013 12:38

dobra ideja Slika, probaj in nam poročaj. je pa res da je čvrsti jogurt bolj gost, panna cotta se pa zelo hitro in lepo strdi, hitreje kot maxx desert, tako da ti bo verjetno ratalo naredit beton in dvomim da se bo dalo lepo politi po skuti, bi bilo pa za probat Slika. LCA jogurt je veliko bolj tekoč
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor To maj 28, 2013 04:44

Zato pa ravno extremistSlika. Bo bolj v stilu BETON v skledi + posebej skuta v posodi. Pol pa izmenično! Zraven pa kakšen domač piškot oz. trije. NJAAM.
Dobra ideja z jogurtom ja, saj sem običajno na mleku.
Sprobam in poročam!
Hvala na ideji...
<< x

exstremist

Pleničar

Odgovor To maj 28, 2013 08:55

same dobre ideje padajo Slika. lahko bi res v stilu tortice naredil, podlaga skuta pa "BETON" na vrhu, za streho nad glavo pa še češnje in cimet. poročaj nam pa le tvojo umetnino Slika
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor To maj 28, 2013 09:33

exstremist je napisal/-a:same dobre ideje padajo Slika. lahko bi res v stilu tortice naredil, podlaga skuta pa "BETON" na vrhu, za streho nad glavo pa še češnje in cimet. poročaj nam pa le tvojo umetnino Slika

Uff, dodelan recept! Še ta teden naredim. DEFINITIVNO. Sploh ko sem včeraj PRVIČ uspel narediti puding kot se šika. Delal po receptu in KONČNO užival v perfekciji. NJAAAAAAM. Ko pojem panno pa nabavim malino.
Počasi pa tudi pri hy-proju novi okus. KOMAJ ČAKAM!
<< x

exstremist

Pleničar

Odgovor Sr jun 05, 2013 18:49

evo MBrando, sem probal iz maxx desertom panna cotto narediti in se obnese Slika je dobro za znoret Slika
tale desert malinin jogurt sem pa že probal pa se mi ne zdi nevem kaj, jaz sem srce pri panna cotti pustil Slika
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Če jun 06, 2013 18:39

exstremist je napisal/-a:evo MBrando, sem probal iz maxx desertom panna cotto narediti in se obnese Slika je dobro za znoret Slika
tale desert malinin jogurt sem pa že probal pa se mi ne zdi nevem kaj, jaz sem srce pri panna cotti pustil Slika

To si naredil ono verzijo z jogurtom pa pol naložil na vrh skute? Poročaj ASAP. Verjeto si bom to kar v nedeljo naredilSlika
<< x

exstremist

Pleničar

Odgovor Če jun 06, 2013 18:45

to je ta verzija ja, pa obvezno še češnje pa cimet povrhu pa dober tek Slika
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Pe jun 07, 2013 04:25

exstremist je napisal/-a:to je ta verzija ja, pa obvezno še češnje pa cimet povrhu pa dober tek Slika

ZAKON!!! Naredim v nedeljo! Super da sodelujeva na kulinarično BOŽANSKEM področju. Ni je čez skuto v X izvedbah.
Si jo spekel ali kar svežo?
<< x

exstremist

Pleničar

Odgovor Pe jun 07, 2013 08:20

MBrando je napisal/-a:
exstremist je napisal/-a:to je ta verzija ja, pa obvezno še češnje pa cimet povrhu pa dober tek Slika

ZAKON!!! Naredim v nedeljo! Super da sodelujeva na kulinarično BOŽANSKEM področju. Ni je čez skuto v X izvedbah.
Si jo spekel ali kar svežo?

haha se čisto strinjam Slika je bila kar sveža, pred treningom sem jo naredil in dal v hladilnik, po treningu sem se pa vanjo zapodiu kot bober u maline hahaSlika
Prejšnja

Vrni se na Zdravi in dietni recepti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum