Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Sukrin praznični popust One More RAZPRODAJA

Danes je Ne dec 17, 2017 05:13

Bemumast 3: IMATE JAJCA?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 60890

Odgovor Če dec 07, 2017 18:57

Bemumast 3: IMATE JAJCA? je tretja knjiga iz serije knjig o prehrani LCHF. Tokrat je dietetikoma Staši Grom in Gašperju Gromu kuhalnico pomagala vihteti Stašina dolgoletna prijateljica in odlična ljubiteljska kuharica Tea Maherl, ki se že nekaj let prehranjuje po načelih LCHF.

http://maxximum-portal.com/index.php?gm=29&v=1512&id=

Knjiga je od danes naprej v predprodaji!

http://www.maxximumshop.si/ostalo4/i_40 ... mate-jajca
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe dec 08, 2017 16:21

Re: Bemumast 3: IMATE JAJCA?

Poteka kontrola testnega printa nove knjige Bemumast 3: Imate jajca?

V ponedeljek gremo v tisk! Knjiga pa je že v predprodaji po boljši ceni.

www.bit.ly/Imate_Jajca_PREDPRODAJA

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne dec 10, 2017 18:36

Bemumast 3: IMATE JAJCA? je tretja knjiga iz serije knjig o prehrani LCHF. Tokrat je dietetikoma Staši Grom in Gašperju Gromu kuhalnico pomagala vihteti Stašina dolgoletna prijateljica in odlična ljubiteljska kuharica Tea Maherl, ki se že nekaj let prehranjuje po načelih LCHF.

Prvič slišite za prehrano LCHF? Osnovni pravili sta, da uživamo veliko maščob in čim manj ogljikovih hidratov. Sliši se obrnjeno na glavo, saj je v nas pogosto zakoreninjen mit o maščobah kot glavnem krivcu za debelost in bolezni. A v resnici nam prav uživanje maščob pomaga naše telo navaditi na to, da za energijo uporabljamo maščobe – ne samo iz hrane, temveč tudi naše lastne – nakopične v telesnem maščevju.

Knjiga vsebuje izvrstne recepte s čim manjšo količino ogljikovih hidratov, v uvodnem delu pa vas bodo poleg osnovnih dejstev in zanimivosti o prehrani LCHF razveselile tudi uporabne tabele z razvrstitvijo nekaterih živil po primernosti. Recepti so brez žit, škroba in dodanega sladkorja. V začetnem delu so osnovni recepti, našli boste vse od kruha in njokov do tortilj in pic, v nadaljevanju pa najdete recepte za številne mediteranske, azijske, mehiške, morske in celo veganske jedi – od predjedi, juh in solat do glavnih jedi, tudi koktajli in sladice ne manjkajo. Če ste mislili, da pri prehrani LCHF uživamo veliko jajc … se niste motili. Imeti jajca v hladilniku je vedno dobra odločitev, kljub temu pa le zavihajte rokave in s pomočjo te knjige pripravite prave LCHF-specialitete.

http://bemumast.si/knjige/bemumast-3-imate-jajca/
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po dec 11, 2017 22:05

Končna naslovnica!
Staša Grom:

Smo se danes malo jajčkali s končno podobo naslovke knjige, kaj bi, kaj ne bi ... no, naša najtaboljša, najhitrejša ("a mi mau u rt lezeš?") in zmerno potrpežljiva ("če bi jst bla Grom, prsežem, dab te u spanju ubila, majkemi") oblikovalka knjige Tja Si Šla je pod prisilo mene in Tea Maherl naredila po svojih besedah skrajno kičasto verzijo (in zanalašč za naslov uporabila en RES kičast font, čeprav bo zanikala). Nama s Teo je bila pestra naslovnica všeč, ona pa je fajl poimenovala TRŽNICA TUZLA! Potem, ko sva s Teo že skoraj uspeli, je na mail poslala popravljeno naslovnico z imenom KOMPROMIS (čeprav se je dalo v tej pomirjujoči besedi vohat grožnjo). Kaj naj narediš drugega, kot da se zaljubiš v njo. Tjašek, hvala za najpopolnejšo naslovko.
DA SKRAJŠAM ZGODBO - danes smo šli v tisk!!

Slika
<< x

mbdejan

Mlečnozobec

Vnosov: 159

Odgovor To dec 12, 2017 12:25

Lepo.

Čestitke. :)
<< x

Grom