Izšla je osemnajsta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

NOVI BioTechUSA praznični izdelki DARILO ob nakupu Maxximum Pure Whey okus jabolko/cimet

Danes je Ne dec 17, 2017 05:10

Maxximum Team road to ....

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 60890

Odgovor Če apr 27, 2017 10:35

Re: Maxximum Team road to ....

Marusa Novak:
Včeraj naredila dva treninga...prvo sprednji del nog (ekstenzija, leg press, počep, izpadni)+ 20min tekaške steze, zvečer pa v Domžalah v fitnesu Fit Fit trening hrbta :) ponavadi netreniram dvakrat na dan ampak včeraj je bila moznost narediti trening tudi v domžalah tako da sem to tudi izkoristila.
Od dodatkou imam trenutno whey, bcaajke, vitargo, booster in pa maxx burner.
Energije kljub natrpanemu urniku cez dan ševedno več kot dovolj za treninge.

https://www.facebook.com/groups/MaxximumTeam/
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr maj 24, 2017 04:00

Aljaž Kupnik
22. maj ob 19:46 · Maribor

Trenutni obroki:

250g beljakov, 3 cela jajca in solata
250g puste skute, 20g proteinov, 100g sadja
200g piščanca, solata
200g piščanca, solata
200g piščanca, zelenjava

Dodatki:

4 kapsule Carnitine3 in 1 merica Bcaa Xtra
Fireblaster, 4 kapsule Carnitine3, 8 kapsul Nitro Caps
2 merici Bcaa Xtra
50g High Protein Isolate (+200g sadja)

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To maj 30, 2017 12:28

Back and biceps, one of my favorite workouts! Supersets for back and high reps with minimal rest between sets for biceps. No, words needed.. Thepump was unreal! Could barely took off my shirt afterwards.

http://www.maxximumshop.si/ostalo4/spor ... a-maxximum

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po jul 31, 2017 04:14

4 tedni diete in resnih treningov je za menoj...9 tednov me še čaka

Včeraj sem bil na Odprti kuhni v Lj, kjer sem se lahko nagledal odlične hrane

Trenutna teža je le 0,5 kg pod začetno, forma in volumen pa se postopoma izboljšujeta (sploh hrbet se je v zadnjih tednih spet lepo popravil).

Po novem bom imel namesto 1 nizkega, 2 srednjih in 1 visokega dneva z OH le 2 nizka in 1 visok dan.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe avg 11, 2017 07:46

Vid
Danes sva z Jan Čampa povsem nepričakovano prišla v Alfa GYM fitness studio istočasno. Oba sva imela na sporedu prsa, zato sva priložnost izkoristila, in skupaj naredila nekaj vaj :) Po treningu sva povadila še pozing in zaključila s kardiom.
Takoj po tem pa seveda šejk Kombiniral sem Biotechov Iso whey z Allstars wheyem

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po nov 20, 2017 19:51

Po tekmi sem v hrano dodal ekstra maščobe (pretežno rumenjake, maslo in kak avokado ali olivno olje) ter znižal beljakovine (od oka 200 do 250 g na dan).
Koliko sem bil prazen holesterola vidim sedaj, ko brez dodanih oh zgledam poln in imam res hudo pumpo. Počasi dobivam na kilogramih in držim formo. Za enkrat ne mislim nič spreminjati. Imam pa nekje 4 obroke na dan + shake okoli treninga. Pred in po treningu imam kombinacijo Maxximum BCAA, Maxximum Glutamin, Maxximum whey izolat, GO nutrition EAA ter pred tudi boosterje + dodatke zjutraj in zvečer. Po treningu nog dam zraven 30 g vitarga, kar je vse od OH. Če bom čutil, da je mišica prazna ali ni prave pumpe bom testiral malo več vitarga, kak trening vendar se do zdaj to ni zgodilo in sem super zadovoljen. Sedaj delam s svojo glavo.

Trening sem razdelil na tri dni:
1. Hrbet + biceps + meča
2. Rame + triceps + trebuh
3. Noge

Prsa ne delam. Noge mi pridejo nekje 3x na teden ostalo 1x do 2x. Pač čim čutim, da so ok grem na noge pred drugimi mišicami.
Pri nogah iz treninga v trening dvigam intenzivnost vendar le toliko da se mi hitro opomorejo, da jih lahko kmalu ponovno naredim (prej jih nisem treniral nekaj časa resno). Ostale mišice pač vedno enako intenzivno.

Glavni cilj simetrija res v nulo in seveda ohraniti formo , kar se itak, da s to prehrano brez večjega truda.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če nov 23, 2017 21:56

Zadnjih 14 dni po tekmi okoli 5000 kcal dnevno in znotraj 70%fat/30%beljakovine, nekaj več kot 10 kvalitetnih kg (voda prve dni po tekmi odšteta). Trikrat na teden noge, potem pa vmes dva tipa treninga Hrbet + Biceps in Rame + triceps. Prsa ne treniram. Intenzinvost na treningu nog počasi stopnjujem. Počutje odlično, veliko več energije in moči. Potreba po spanju dosti manjša in tudi kvaliteta boljša. Pred tekmo sem moral biti res kataboličen in spraznjen. Tako, da se splača z optimalnimi treningi in optimalno hrano izkoristiti čas. Odmor imam po planu nekje vsak tretji do četrti dan. Vendar ga za enkrat nisem vzel, ker se enostavno počutim fenomenalno.
Ne pozabiti na črni petek ( pravzaprav od sedaj kmalu pa do sobote ponoči) v Maxximum shopu. Kmalu sprostimo proizvode.
http://www.maxximumshop.si/akcije/black-friday

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe dec 01, 2017 12:40

Trenutna situacija pri meni..

Prehrana: nekje 200 do 250 g beljakovin (4 obroki na dan + šejk po treningu) in od 150 do 400 g maščob odvisno od dneva, lakote in po občutku... Živila vglavnem jajca, raznovrstno meso, putr, avokado, polnomasten sir, makadamije, nekaj zelenjave. Ne morem se zrediti le rastem in imam veliko energije, regeneracija neverjetna..

Dodatka: razen klasike za zdravje imam sedaj okoli treninga.. Pred Maxximum Minde&muscle booster, en poseben ameriški booster narejen za mene, 1 g acetil carnitina, 10 g EAA, 10 g glutamina, 20 mg noopet..
Med vadbo 5 g BCAA
Po vadbi: 20g EAA, 30 g Maxximum whey, 10 g glutamina in na trening nog (3x na teden) 30 g vitarga

Trening:
hrbet + biceps + trebuh
Rame + triceps + meča
noge (en trenig pričnem z poudarkom na zadnjem delu in končam s sprednim in drugi trening obratno)

Noge delam takoj ko so spočite oziroma jih urivam med druga dva treninga. Cca 3x na teden. Odmor imam če začutim, da rabim. Do sedaj po tekmi je to bilo enkrat ko sem šel na San Marino Pro.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po dec 04, 2017 16:23

Danes ponovno trening nog. Tokrat s mastersom Karlijem v Alfi. To rundo malo več poudarka na sprednem delu.

Prvo 10 minut na biciklu za ogrevanje, pa 3 serije ekstenzije po 15 ponovitev s težo cca 50% delovne. Sledi:

Počep naprava, ki mi bolje zadane sprednji del in veliko bolje imam lahko noge pod kontrolo 1 serija ogrevanje + 14,12,10,8,8 z večanjem teže iz serije v serijo
Nožna ekstenzija z eno nogo na polno kontrakcijo in držanje te na vrhu. 4 x 15 reps (cca 2 forsirani na koncu)
Nožni potisk stopala skupaj, kolena skupaj za sunanji sprednji del 3 x 15 ponovitev
Pregib sede za zadnji del ( tudi tu pod kontrolo in res v maksimalno kontrakcijo spodaj, ki jo nekaj časa zadržim) 4x15,12,12,12
Mrtvi dvih za zadnji del z ročkami 2x 15
Ekstenzija en za drugim do 100 ponovitev.. mislim da je bilo 4x 25 reps za na koncu maxx pump.

Prehrana še vedno enaka. Namesto dneva odmora sem imel meča, trebuh in spodnji del hrbta ekstra ker je bila energija. Tako sem se nekako prisilil, da nisem imel rednega intenzivnega treninga.

Naslednji trening nog verjetno v četrtek s poudarkom na zadnjem delu in potem kot kaže v nedeljo v Unifit prostan z Mičotom, ki se pripravlja za drugo sezono.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr dec 06, 2017 21:48

Skoraj 150 let iz slo na treningu v BB Klub Krk..

Slika
Prejšnja

Vrni se na Trenirajte z nami

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Sukrin praznični popust Maxximum Premium Whey 2+1 GRATIS!