Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Fit preobrazba z Gašperjem Gromom Postani Fit

Danes je Ne feb 25, 2018 08:52

Izguba maščobe ženska

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

nena77

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Če jan 25, 2018 12:32

Re: Izguba maščobe ženska

Grom, izgubiti želim okrog 8-10 cm okrog zadnjice, to mi je merilo (torej gre bolj za preoblikovanje telesa - pri 160 cm imam okrog 51, 52 kg ne vem čisto točno...), zato me je zanimalo, če je dovolj, da ne bom v minusu s količino, kar se mi je včasih pogosto dogajalo - ko sem bila še mlajša.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 61654

Odgovor Če jan 25, 2018 15:55

ni le količina ampak bolj vpliv živil ki jih izbiraš na hormone
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

nena77

Pleničar

Odgovor Če jan 25, 2018 20:04

In katera živila so primerna za ženske? Mislim, da bi to veliko žensk zanimalo, saj ima veliko žensk težave z nalaganjem odvečne maščobe ravno v predel zadnjice in nog... Žal nismo vsi tako strokovno podkovani in nam vaša pomoč zares prav pride in za to sem vam vsem na tem forumu neizmerno hvaležna (prebrala sem veliko ravno tu pri vas okrog te teme). Ali to katera živila so ok lahko ugotoviš le s poskušanjem? Hvala za odgovore in čas, ki nam amaterjem namenjaš!!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe jan 26, 2018 08:12

kvalitetne beljakovine, kvalitetne mascobe z malo omega 6
pa predvsem nekaj časa biti na prehrani da se hormoni resetriajo in trening z obremenitvijo
<< x

nena77

Pleničar

Odgovor Sr jan 31, 2018 13:34

Zdravo,
Pojavil se mi je zadah, ki ga prej nikoli nisem imela (so mi najbližji povedali, jaz se ne voham). Je to posledica tega, da sem prišla v stanje ketoze? Ker če je to je potem to v bistvu napredek, znak, da človek dela prav, je tako? Ali ta zadah kdaj mine ali ga bom imela za vedno? Brala sem da po "določenem času" mine, upam da je ta podatek pravilen in najbrž "določen čas" pomeni različno - odvisno od človeka?
Hvala za odgovore!
<< x

Zeus7

Mlečnozobec

Vnosov: 104

Odgovor Sr jan 31, 2018 15:02

Mine. Pac bakterije odmirajo kar se pozna na zadahu
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr jan 31, 2018 18:28

dve stvari sta lahko..

1. na začetku dela telo več ketonov kot jih rabi zato se del teh izloča preko urina (acetoacetat) in del preko izdihanega zraka (aceton). to povzroča vonj kak teden ali malo več
2. če traja malo dlje je lahko odmiranje bakterij v ustih. to je le en dokaz da je pametno da se človek odloči za to prehrano. to lahko traja malo dlje..
<< x

blackflag86

Mlečnozobec

Vnosov: 258

Odgovor Če feb 01, 2018 09:49

Pri meni traja že 5 let in ne zgine... edina slabost keto do zdaj :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če feb 01, 2018 10:06

pomeni prevelik katabolizem..
verjetno premalo hrana ali treninga
<< x

nena77

Pleničar

Odgovor To feb 06, 2018 07:23

kaj pomeni prevelik ketabolizem? to tudi obstaja?

pri meni po enem mesecu na postavi in kilaži ne opazim prav nobene vidne razlike, centimetri ostajajo enaki. priznam pa, da zna biti, da premalo pojem, ker mi je na čase težko pojesti toliko, kot naj bi - včeraj npr. sem pojedla zjutraj omleto iz enega jajca in nekaj mletih lešnikov + maslo, potem zelenjavna juha + maslo raztopljeno v juhi (to je bila kar velika skodela in ene pol velike žlice masla). potem 2 pečeni jajci in 4 rezine slanine in na koncu, ko sem prišla zvečer domov po celodnevnem norenju še ene 70g lešnikov in košček 70% čokolade. Vmes sem spila še eno kavo s kokosovim maslom in res samo požirkom smetane (vem, da nebi smela, ampak kave ne spravim dol brez tega požirka, čeprav sem to res dala čisto na minimum in je edini mlečni požirek na dan - še omejila sem pitje kave na samo eno, ker nebi smela mlečnih izdelkov...) + 2x omega 3 (po katerih se mi spahuje, za znort) + alge.

grešim NIČ (v enem mesecu sem pojedla točno 2 koščka tiste čokolade), res sem pridna pri izbiri živil, pa nimam občutka, da sem na pravi poti. do 3. nadstropja me pečejo noge in nimam nobene energije, da bi pričela z vadbo. vse kar sem do sedaj pridobila je zadah, ko me na en meter folk zavoha Slika

nekaj se mi zdi delam narobe, ne vem, če se iz mojih zapisov da razbrati kaj, ampak priznam, da vztrajam samo zato, ker vem, da je to dobro zame, za moje telo in za moje zdravje... hrane res nisem navajena tehtat in jem po občutku lakote, to pa res. in za vikend, ko imam čas za pripravo, jem morda bolj primerno in več.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To feb 06, 2018 08:11

beljakovine?
<< x

nena77

Pleničar

Odgovor To feb 06, 2018 10:24

jih je preveč?
enostavno se ne znajdem več, ne zmorem pa jesti masla na žlico :( ne gre po grlu - mažem si ga pa pač povsod kamor lahko...
saj gledam tvoje jedilnike in poskušam enako pripravljati tudi sebi, pa so v jedilnikih jajca, losos, piščanec, zelenjava... ok, večino jem samo zelenjavo (solate) z jajci / avokadom in olivcem, 2x na teden morda meso / riba, nisem ljubitelj mesa, priznam... obožujem pa solate...

danes imam namen imeti takšen jedilnik:
2 umešani jajci + maslo
solata (motovilec) + 2 jajci + pol avokada + olivno
puranji zrezek + kuhana zelenjava (cvetača+brokoli) z maslom
dopoldan še kava s kokosovim oljem
vmes kakšna manjša pest lešnikov, če bom imela občutek lakote med drugim in tretjim obrokom...

ne štekam kaj bi bilo lahko narobe s takšnim jedilnikom?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr feb 07, 2018 08:14

ne rabis nobenih prigrizkov in masla v kavo. uporabljaj svoje maslo.
3 obroki na začetku ok. seveda je odvisno tudi od količin + kako strktno se ga drzis v nekem obdobju.
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Metapure Promocija -40% Maxx ENERGY BCAA -  moč aminokislin in kofeina